تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-28 14:08
کد مطلب: 80990
فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: وحدت ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعتقادی قلبی در بین نیرو‌های مسلح ایران و بیم دهنده برای دشمن و شادی آور و شور آفرین برای ملت عزیزمان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ محمود سلیمانیان در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: یکی از شاخصه‌های مهم نیرو‌های مسلح تبعیت از ولایت فقیه است و با تاسی از این مهم کشور را به اقتدار و عظمت کنونی رسانده‌اند.

وی تصریح کرد: اتحاد و انسجام سپاه و ارتش نقش بزرگی در دوران هشت سال دفاع مقدس داشت و هر دو مجموعه انقلابی یک هدف را پیش رو دارد و همه ما سرباز مقام معظم رهبری هستم.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل افزود: دشمن از اتحاد و انسجام این دو مجموعه ناکام مانده است و همه ابزار‌های خود برای اختلاف افکنی میان سپاه و ارتش استفاده می‌کند.

سلیمانیان گفت: با وجود تلاش‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان برای تفرقه‌افکنی ولی به حول قوه الهی تمامی نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شده و روز به روز بر این وحدت و همدلی اضافه می‌شود.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل بیان کرد: وحدت ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعتقادی قلبی در بین نیرو‌های مسلح ایران و بیم دهنده برای دشمن و شادی آور و شور آفرین برای ملت عزیزمان است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.