تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-28 14:13
کد مطلب: 80991
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همبستگی ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسانی که به دنبال ایجاد رخنه میان این دو نیروی مقدس نظام هستند، است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع ظهر امروز در دیدار با فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اظهار داشت: همبستگی ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسانی که چشم دیدن وحدت ارتش و سپاه را ندارند و به دنبال ایجاد رخنه میان این دو نیروی مقدس نظام هستند، است.

وی افزود: دشمنان نظام و بدخواهان انقلاب و وحدت مردم این را بدانند ارتش و سپاه برای پیشبرد اهداف نظام و نابودی دشمنان اسلام و کشور تا پای جای در کنار هم خواهند بود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: ارتش معظم در طول دوران هشت سال دفاع مقدس همچون کوه‌های باصلابت مقتدرانه مقابل جنگ ظالمانه عراق و در عملیات‌های بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در کنار سپاه در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و امروز ما باید قدردان تلاش‌های این نیرو‌ها باشیم.

بابازده با قدردانی از خدمات ارزنده ارتش در امدادرسانی و خدمت به مردم سیل‌زده کشور گفت: نیروهای ارتش در حادثه سیل کشور شرافت و مردانگی خود را به نمایش گذاشتند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: دشمنان ما بدانند که سپاه و ارتش تحت امر مقام معظم رهبری است و همیشه در کنار هم خواهند بود و از یکدیگر هیچگاه جدا نمی‌شوند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.