تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-29 09:47
کد مطلب: 81000
استاندار اردبیل با صدور پیامی، روز ارتش جمهوری اسلامی را به دلاوران ارتشی ، خصوصا رزمندگان تیپ 40 متحرک هجومی نیروی زمینی و خانواده های آنان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل به مناسبت فرارسیدن 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی با صدور پیامی این روز را به دلاوران ارتشی ، خصوصا رزمندگان تیپ 40 متحرک هجومی نیروی زمینی و خانواده های محترم آنان ؛ تبریک گفت.

 متن پیام به شرح زیر است:29 فروردین که در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی نامیده شده ، یادآور رشادت های دلاور مردانی است که با الهام از مکتب غنی عاشورا شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهاده و نه تنها در دوران سراسر شور و افتخار دفاع مقدس بلکه در سال های پس از جنگ هم در مقابل زیاده خواهی های دشمنان ، از  استقلال و آزادی این مرز وبوم الهی دفاع کرده اند.

فرزندان عزیز ملت بزرگ ایران در ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر ایفای رسالت بزرگ خود در کمک به حفظ تمامیت ارضی کشور، در مواقع لزوم از جمله بروز حوادث طبیعی هم در خدمت مردم بوده و در کمک رسانی به آسیب دیدگان و جلب رضایت پروردگار، با همتی مضاعف کوشیده و این مجموعه عظیم را به یکی از پشتوانه های بسیار مهم نظام اسلامی تبدیل کرده اند.

این جانب فرارسیدن 29 فروردین را به دلاوران ارتشی ، خصوصا رزمندگان تیپ 40 متحرک هجومی نیروی زمینی و خانواده های محترم آنان ؛ تبریک و تهنیت می گویم و با ادای احترام به ارواح بلند شهدای والامقام ارتش ، از درگاه خداوند منان برای تمامی مدافعان امنیت ایران اسلامی و از جمله ارتشیان غیرتمند توفیقات روزافزون مسالت می نمایم.

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.