تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-29 10:39
کد مطلب: 81004
امام جمعه اردبیل در مراسم روز ارتش گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بزرگترین پشتوانه مردمی را در جهان دارند و تا همیشه عزتمند و مقتدر باقی خواهند ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  سید حسن عاملی امروز در مراسم روز ارتش در اردبیل با تاکید بر اینکه، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بزرگترین پشتوانه مردمی را در جهان دارند، اظهار داشت: نیروهای مسلح عزتمند و مقتدرما،  به خاطر کارهای ارزشمندی که انجام داده اند امروز در قلب مردم جای دارند و برای همیشه عزتمند خواهند ماند. 

وی خطاب به آمریکایی‎ها و دشمنان ایران اسلامی گفت: اگر می‎خواهید با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مردانه مبارزه کنید، راهش این نیست که  مجموعه ای را در لیست تروریستی قرار بدهید که ریشه تروریسم را در منطقه نابود کرده است.

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه بزرگترین توطئه قرن توطئه داعش بود، تصریح کرد:  نه تنها کشور ما بلکه کل منطقه مدیون سپاه پاسداران است؛ اگر حضور باعظمت سپاه  و ارتش جمهوری اسلامی ایران در سوریه نبود این منطقه به حمام خون تبدیل می شد.

وی گفت: سپاه همیشه سربلند است و برای همیشه سربلند خواهد ماند.

 نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، با اشاره به حضور به موقع و موثر نیروهای مسلح در مناطق سیل زده ، اظهار داشت: این خدمات متواضعانه نشان دادکه نیروهای مسلح در قلب مردمند و برای همیشه عزتمند خواهند ماند.

وی  تاکید کرد:  اتحاد و انسجام ارتش و سپاه  و حمایت همه مردم از سپاهی ها پس از اقدام نابخردانه آمریکا حرکتی ارزشمند بود که دشمنان را عصبانی کرد.

عاملی  گفت:  بی تردید انسجام ملی و وحدت ملت ایران دشمن را در برابر ما خاضع  کرده و ثابت می کند که ملت ایران جز در برابر حق تعالی سر تعظیم در برابر کسی فرود نمی آورد.

انتهای پیام/ش

 

 

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.