تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-30 01:50
کد مطلب: 81019
استاندار اردبیل به همراه معاونانش با حضور در منازل خانواده های جانباخته در مناطق سیل زده استان لرستان که برای خدمت رسانی به این مناطق عازم شده بودند ، مصیبت وارده را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به همراه معاونان، مشاور امور ایثارگران و فرماندار اردبیل  شب جمعه با حضور در منازل خانواده های جان باخته در سانحه تصادف خودروی امدادگران بنیاد مسکن استان که برای خدمت رسانی به مناطق سیل زده لرستان عازم بودند، مصیبت وارده را تسلیت و برای خانواده و بازماندگان آن مرحوم صبر جمیل مسئلت کرد.

استاندار اردبیل به همراه معاونان ، مشاور امور ایثارگران و فرماندار اردبیل با حضور در منازل خانواده های رضا حبوبی و مهدی صادق زاده،  از جان باختگان سانحه تصادف خودروی امدادگران بنیاد مسکن استان که برای خدمت رسانی به مناطق سیل زده لرستان عازم بودند ، مصیبت وارده را تسلیت و برای خانواده و بازماندگان آن مرحوم صبر جمیل مسئلت کرد.

بهنام جو  در این دیدار پیام تسلیت رئیس جمهور کشورمان را به خانواده های جان باخته در مناطق سیل زده لرستان اعلام داشت و گفت: دکتر روحانی در تماس تلفنی ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار ایثارگران بنیاد مسکن این مصیبت وارده را تسلیت گفتند و برای آن مرحومین علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت کردند.

وی  افزود: رحمانی فضلی وزیر محترم کشور نیز در تماس تلفنی این مصیبت را به خانواده های داغدار تسلیت گفتند.

گفتنی است پیکر این دو جهادگر بنیاد مسکن که در عزیمت به مناطق سیل زده جهت کمک به هموطنان و امداد رسانی و بازسازی مناطق سیل زده در اثر سانحه تصادف جان باختند فردا بعد از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلای اردبیل تشییع می شود.

انتهای پیام/ج

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.