تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-31 14:38
کد مطلب: 81033
رئیس اتحادیه علافان و خشکبار فروشان استان اردبیل گفت: در حمایت از مردم مناطق سیل زده کشور و برای تامین مایحتاج این عزیزان با همکاری صنف علافان، آجیل و خشکبار فروشان استان و سازمان بسیج اصناف و بازاریان اولین محموله این اتحادیه به مناطق سیل زده ارسال شد.

بهروز نظری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: در  حمایت از مناطق سیل زده کشور و برای  تامین مایحتاج این عزیزان با همکاری علافان، آجیل و خشکبار فروشان استان و سازمان بسیج اصناف و بازاریان اولین محموله این اتحادیه به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی افزود: پشتازی خشکبار فروشان و علافان استان اردبیل در این امر خداپسندانه و انسان دوستانه بسیار قابل تقدیر بود؛ جمع آوری کمکها در طرح جهاد همبستگی ملی که از سوی سازمان بسیج مستضعفین کشور مطرح شده با کمک سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان اردبیل در سطح استان اردبیل انجام می شود.

نظری از ارسال محموله غیر نقدی و نقدی به ارزش بیش از 160 میلیون ریال به مناطق سیل زده کشور خبرداد وافزود: 73 بسته آرد، 13 بسته عدس و 79 میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی در قالب اولین کمک های اتحادیه علافان و خشکبار فروشان استان اردبیل به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

رئیس اتحادیه علافان و خشکبار فروشان استان اردبیل هدف از این طرح را مشارکت در امر خیر و خداپسندانه به همنوعان و هموطنان در مناطق سیل زده عنوان کرد و گفت: امیدواریم با مشارکت در این طرح علاوه بر تهیه مایحتاج و ضروری سیل زدگان به دولتمردان هم کمک کنیم تا بتوانند از بحران کنونی کشور هرچه زودتر خارج شوند.

گزارش : مهدی همتی

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.