تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-31 18:02
کد مطلب: 81035
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
اردبیل میزبان اجلاس کشورهای عضو اکو/ جشنواره کوچ عشایر مغان در سطح ملی برگزار می‎شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اجلاس کشورهای عضو اکو به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،، نادر فلاحی عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره عشایر اردبیل، توسعه گردشگری استان را اولویت اساسی و مهم این دانست و اظهار داشت: یکی از جاذبه‌های  شمال استان گردشگری عشایر است  که در این راستا شناساندن قابلیت‌ها و توانمندی‌های عشایر و بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در این زمینه برای ما حائز اهمیت بوده و در تلاش هستیم در این زمینه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل ممکن عمل کرده و خروجی‌های مورد انتظار را به دست آوریم.

وی تصریح کرد برگزاری جشنواره کوچ عشایر مغان در سطح ملی برای ما یک اولویت اساسی بوده و درصدد هستیم با توجه به تاکیدات استاندار اردبیل و نماینده ولی فقیه در استان این جشنواره به صورت باشکوه و منظم برگزار شود و شاهد معرفی آداب و رسوم سنتی عشایر استان به تمام کشور و خارج از کشور باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل فلاحی تصریح کرد: در کنار این جشنواره برنامه‌های جانبی دیگری نیز خواهیم داشت که از جمله می‌توان به رژه اسب سواران و بازی های بومی محلی و کوچ نمادین اشاره کرد که درصدد با ایجاد اتحاد و همدلی در بین عشایر به این مهم دست یافته و خروجی‌های مورد انتظار خود را به دست آوریم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری اجلاس کشورهای عضو اکو و نمایشگاه گردشگری سلامت در اردبیل بیان کرد: اجلاس کشورهای عضو اکو به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود و درصدد هستیم در راستای توسعه گردشگری سلامت از 26 تا 30 خرداد ماه در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل کنیم.

فلاحی تصریح کرد: برگزاری این کنفرانس به صورت بین‌المللی در نظر گرفته شده و بی‌شک فرصت‌های خوبی در حوزه گردشگری سلامت به دنبال خواهد داشت که برای ما حائز اهمیت است.

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.