تازه ها

پربیننده ترین

1398-02-01 05:08
کد مطلب: 81037
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج)خاموش‌کننده‌های فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی هستند که با مجاهدت و فداکاری‌های خود در مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سردار سرتیپ‌دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع دیشب در دیدار با مدیر کل و سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات استان اردبیل اظهار داشت: سربازان گمنام خاموش‌کننده‌های فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی هستند که با مجاهدت و فداکاری‌های خود در مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

وی ضمن تبریک به‌مناسبت سالروز تولد امام عصر(عج) بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای حفظ ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند و شبانه‌روز زحمت کشیده‌اند تا دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود دست یابند و این امر کاملاً مشخص استت.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: این سربازان گمنام در حقیقت صیانت و پشتیبانی از رزمندگان اسلام را محقق کرده‌اند و ما قدردان این تلاش‌ها و زحمات هستیم و وزارت اطلاعات نیز در این زمینه نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند که تمامی این اقدامات شایسته تقدیر و قدردانی است.

بابازاده بیان کرد: امنیت و آسایش کشورمان در گرو تلاش‌ها و مجاهدت رزمندگان اسلام که گمنامانه در این مروز بوم تلاش می‌کنند به دست آمده که این یک حقیقت انکارناپذیر بوده و ما برای این افراد آرزوی موفقیت در تمامی عرصه‌ها داریم و از تمام تلاش خود برای این مهم استفاده می‌کنیم.

وی تصریح کرد: یاد و خاطره شهدای والامقام را با جان‌ودل ادامه می‌دهیم و هرچه داریم مدیون خون پاک شهدای والامقامی هستیم که با رشادت‌ها و فداکاری‌های خود برای پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی کوشیده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکرده‌اند.

انتهای پیام/ش

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.