تازه ها

پربیننده ترین

1398-02-29 10:14
کد مطلب: 81460
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس (ع):
اجرای 250 ویژه برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس (ع) به تشریح برنامه های بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در اردبیل پرداخت و گفت: بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه در سپاه حضرت عباس (ع) واقشار مختلف بسیجدر استان برگزار می‌شود.

علیرضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، به تشریح برنامه‌های گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل پرداخت و گفت: حماسه سوم خرداد و جریان رویدادی شفاف و تاریخ ساز است که سلاح عزم و اراده، ایمان به مکتب و علاقه به میهن اسلامی با توکل به خداوند و اتحاد و همدلی، جهاد آگاهانه و شجاعانه و رزمندگان اسلام، حماسه آزادسازی خرشمهر قهرمان را در پی داشت.

وی تصریح کرد: به مناسبت بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه در سپاه حضرت عباس (ع)، اقشار مختلف بسیج و نواحی مقاومت بسیج شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس (ع) با بیان اینکه برنامه‌های حماسه آزادسازی خرمشهر به مدت ۴ روز در استان اردبیل برگزار خواهد شد، گفت: امسال مراسمات ایام حماسه آزاد سازی خرمشهر با شعار "ما پیروزیم" برگزار می‌شود که مسئول ستاد بزرگداشت در استان اردبیل استاندار محترم و دبیر آن نیز بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های استان است.

وی افزود: هر سال یکبار به مناسبت این حماسه عظیم رژه نیرو‌های مسلح که متصدی آن ارتش و سپاه پاسداران است برگزار می‌گردد که امسال مسئولیت برگزاری برنامه‌های نیرو‌های مسلح را سپاه پاسداران عهده دار است.
 
حسن زاده به عناوین برنامه نیز اشاره کرد و گفت: برنامه‌های اجرایی به تفکیک روز‌های اول تا چهارم با عنوان‌های چهارشنبه ۱ خرداد"رسانه، دفاع مقدس و مقاومت"، پنجشنبه ۲ خرداد"روزشهدا و ایثارگران پیروان ولایت"، جمعه ۲ خرداد "روزمقاومت، ایثار و پیروزی" و رو شنبه ۴ خرداد" روز ولایت مداری، روز دزفول روز مقاومت و پیروزی" با محور‌های مختلف و برنامه‌های مختلف در سراسر استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی افزود: به صدا در آوردن زنگ مقاومت و پیروزی و روایتگری راویان در مدارس شهرستان ها، عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدای ولامقام، دیدار با ائمه جمعه، برگزاری یادواره‌های شهدا، برگزاری نشست‌های بصیرتی، مسابقات ورزشی از جمله فوتسال-تنیس روی میز و همایش پیاده روی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، محافل انس با قرآن کریم از جمله برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل است.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس (ع) بیان داشت: هدف از گرامیداشت این ایام ترویج فرهنگ ولایتمداری، مقاومت و ترویج فرهنگ ایثارو جهاد و شهادت بین همه آحاد ملت بویژه جوانان و نسل‌های آتی کشور است تا بدانند این اقتدار و امنیت، عظمت و آسایش جمهوری اسلامی ایران به همین سادگی به دست نیامده و برای هرلحظه آن هزینه شده و خون‌های گرانبهایی تقدیم شده است.

انتهای پیام/ج

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.