تازه ها

پربیننده ترین

1398-03-02 12:50
کد مطلب: 81499
در پیام اکبر بهنام جو استاندار اردبیل آمده است:
پیام استاندار اردبیل به مناسبت سوم خرداد
استاندار اردبیل با صدور پیامی به مناسبت سوم خرداد، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به مردم ولایی استان به ویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سوم خرداد، یادآور حماسه آفرینی ها و دلاوری های مردان خالص و پاکی است که در راه دفاع از شرف و ارزش های ایران عزیز اسلامی با صلابت و استواری ایستادند از وجود خویش گذشتند و با شجاعت و شهامت شان حاضر نشدند وجبی از خاک این سرزمین را به دست دشمن بسپارند.

آزادسازی خرمشهر، تاریخ پرافتخار مقاومت ملتی را روایت می کند که در نهایت مظلومیت اما با روحیه جهادی و شهادت طلبی برای صیانت از اسلام ناب و نیز عزت و تمامیت ارضی خود جانفشانی نمود و عظمت الهی اش را در تاریخ ماندگار ساخت.

این جانب با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، خصوصا شهدای عملیات پیروزمند بیت المقدس، فرارسیدن سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به مردم ولایی استان به ویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا تبریک و تهنیت می گویم و از درگاه پروردگار متعال توفیق صیانت از آموزه های این حماسه بزرگ، حفظ آرمان های حضرت امام راحل (ره) و شهیدان والامقام را خواستارم.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.