تازه ها

پربیننده ترین

1398-03-04 09:38
کد مطلب: 81511
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل :
فتح خرمشهر فتح ارزش های اسلام بود
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل گفت: فتح خرمشهر آزادسازی ارزش‌های اسلام و کشور بود و اگر خرمشهر آزاد نمی‌شد استکبار نقشه‌های شوم خود را بر علیه ایران به ثمر می‌رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،حجت الاسلام میثم فیاضی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آزادسازی و فتح خرمشهر آزادسازی ارزش‌های اسلام و کشور بود و اگر خرمشهر آزاد نمی‌شد استکبار و صدامیان نقشه‌های شوم خود را بر علیه ایران به ثمر می‌رساند

وی افزود: امروز در سایه فتح خرمشهر بود که ملت ایران و رزمندگان مجاهد کشور مقابل تمام قدرت‌های دنیای استکبار ایستاده اند.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) گفت: شهری که ۱۹ ماه دست دشمن بود به دست آزادمردانی آزاد شد که با خدای خود معامله کرده بودند و با جانفشانی‌های خود و با تمام وجود در مقابل دشمنان ایستادند و آن‌ها را به زانو در آوردند.

وی اظهار داشت: دنیا این را باید در گوش خود فرو کند قهرمان‌هایی که با خداوند بیعت می‌کنند و اگر در دوران جنگ تحمیلی در مقابل تمام دشمنان قسم خورده ایستادگی کردند امروز ادامه دهندگان نسل آن‌ها با درس گرفتن از مکتب عاشورا مقابل استکبار و دشمن خواهند ایستاد.

فیاضی بیان کرد: ماه رمضان یک فرصت طلایی است که انسان باید فرصت‌های عظیم این ماه را مغتنم شمارد و این ایام بهترین لحظه برای ارتباط با خدای متعال است و خداوند در این ماه خود میزبان بندگانش است.

وی افزود: ماه رمضان ماه فضیلت است که خداوند در‌های رحمت خویش را به روی بندگان باز کرده و سفره کرم و رحمت خود را مقابل انسان‌های پاک و بندگان شایسته خود پهن کرده است.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اربدیل با اشاره به اینکه خدای متعال آنطوری که از انسان‌ها و بندگان خود پذیرا است در رحمت خود را دوران هشت سال دفاع مقدس از جمهوری اسلامی ایران مقابل ظلم و ستیز به روی رزمندگان و ملت شریف ایران بازنمود.

وی رزمندگان دوران دفاع مقدس را بهترین الگو برای نسل جوان دانست و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید الگوی مسئولان نیز باشد؛ زیرا که این فرهنگ انسان را از غرق شدن در مادیات زندگی روزمره رها می‌کند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.