http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

1398-03-25 17:21
کد مطلب: 81686
معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش:
فعالیت های علمی، جایگزین فعالیت‌های سنتی شود
معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش در بازدید از مركز سنجش سلامت و استعدادیابی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: راه‌اندازی این مركز ظرفیت بزرگی است كه می تواند به علمی‌شدن ورزش كمك‌ کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش در بازدید از مركز سنجش سلامت و استعدادیابی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل اظهار داشت: راه‌اندازی این مركز ظرفیت بزرگی است كه به علمی‌ شدن ورزش كمك‌ كرده و كارهای علمی را جایگزین فعالیت‌های سنتی می‌كند.

وی افزود: این مركز برای استعدادیابی و ارائه‌ی خدمات عمومی در ورزش كمك بزرگی برای مجموعه‌ی ورزش استان محسوب شده و بخش مردمی‌اش خیلی ارزشمند است.

 اسحاق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز از ایفای نقش مسئولیت اجتماعی این دانشگاه در حل مسائل و اجرای طرح‌های تحولی در این دانشگاه سخن گفت.

وی گفت:  مركز سنجش سلامت و استعدادیابی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با سرمایه‌گذاری 3 میلیارد ریال و با امكانات موجود به ارزش 30 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده كه خدمات ورزشی و پزشكی به جامعه‌ی ورزشی استان ارائه می‌كند.

انتهای پیام/ج

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.