http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

1398-03-25 19:54
کد مطلب: 81690
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:
تکمیل واحدهای مسکن مهر اردبیل تا پایان امسال
مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۹۸ واحدهای مسکن مهر اردبیل تکمیل و به متقاضایان واجد شرایط تحویل داده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، محبوب حیدری ظهر امروز در بازدید پروژه مسکن مهر وحدت اردبیل اظهار داشت: تعداد 41378 واحد مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت سهمیه کل استان اردبیل در نظر گرفته شده بود که از این تعداد 844 واحد باقی مانده است و از این تعداد 528 واحد در پروژه مسکن مهر وحدت اردبیل واقع شده که به علت عدم ایفای تعهدات پیمانکار اولیه پروژه تعطیل گردیده بود و پس از ارجاع پرونده و طرح موضوع از طریق مراجع قضایی قرارداد فسخ و برای ادامه پروژه با پیمانکار جدید عقد قرارداد شد.

وی افزود:با انتخاب پیمانکار جدید کارهای اجرایی و تکمیل پروژه با اولویت اتمام در دستور کار گرفت و پیش بینی می شود پیمانکار با رعایت مسائل فنی و تامین مصالح و اکیپ لازم اجرایی تا پایان سال 98 واحدها را به متقاضایان واجد شرایط تحویل دهد.

حیدری ابراز داشت:تلاش ما بر این است که پرونده مسکن مهر هر چه سریع‌تر بسته شود و با تحویل واحدها بتوانیم به اهداف خود در راستای ارائه خدمات به مردم دست یافته و با رفع مشکلات موجود به تمامی اهداف خود در راستای هر چه سریع‌تر این واحدها جامه عمل بپوشانیم.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.