http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

1398-03-28 21:09
کد مطلب: 81720
سه روز تا آغاز هفته چهارم رقابت لیگ ملت‌های والیبال جهان در اردبیل مانده اما بلیط های مسابقات در عرض پنج دقیقه اول آغاز فروش اینترنتی به اتمام رسید که این نشان از شور و اشتیاق اردبیلی ها برای میزبانی شایسته از این رویداد مهم بین‌المللی در اردبیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، فروش بلیط های مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان که  عصر دیروز با باز شدن سایت در فاصله خیلی کوتاه پنج دقیقه ای به اتمام رسید، نشان از اهمیت این رویداد مهم بین المللی والیبال لیگ ملتها به میزبانی استان اردبیل دارد.

 سالن رضازاده اردبیل که از چند هفته گذشته در حال اماده سازی بود امروز به طور کامل آماده میزبانی از مسابقات لیگ لیگ والیبال ملت‌های جهان شده است.

 

 

 اردبیل از میزبانی لیگ ملت‌های والیبال جهان سربلند خارج می‌شود

 اکبر بهنامجو استاندار اردبیل گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل انجام شده است و اردبیل از میزبانی این رویداد بین المللی سربلند بیرون می‌آید.

 بهنامجو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل انجام شده است و اردبیل از میزبانی این رویداد بین المللی سربلند بیرون می‌آید.

وی با اشاره به این که مردم و مسئولان دست به دست خهم داده‌اند افزود: تلاش بر این است تا این رویداد مهم به صورت باشکوه برگزار شود.

استاندار اردبیل گفت: اردبیل سبقه درخشانی در میزبانی رویدادهای مهم ورزشی دارد و از این تجربه‌ها استفاده می‌شود تا این دوره از مسابقات به شکل مناسب و باشکوه برگزار شود.

بهنامجو تصریح کرد: این رویداد مهم برای معرفی جاذبه‌های مختلف کشورمان است تا نام و آوازه ایران در همه‌جا خوش بدرخشد.

وی اظهار کرد: استقبال از ورزشکاران به صورت باشکوه انجام خواهد شد تا ورزشکارانی که در اردبیل حضور می‌یابند خاطراتی خوب را به همراه داشته‌ باشند.

استاندار اردبیل نقش رسانه‌ها و خبرنگاران را در انعکاس رویدادها مهم برشمرد و گفت: قدردان تلاش‌ها و زحمات آنان هستیم و این اقدامات بر عهده خبرنگاران است.

 

 لیگ ملت‌های والیبال جهان با امنیت کامل در اردبیل برگزار می‌شود

 فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: لیگ ملت‌های والیبال جهان با امنیت کامل در اردبیل برگزار می‌شود.

سردار هوشنگ حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: لیگ ملت های والیبال جهان با امنیت کامل در اردبیل برگزار می شود و و تمهیدات لازم برای برگزاری این رویداد جهانی انجام شده است.

وی با اشاره به امنیت داخل و بیرون سالن افزود: امنیت داخل و بیرون سالن به صورت کامل تامین شده است تا بدون هیچ دغدغه و مشکلی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل برگزار شود.

حسینی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری این مسابقات جهانی تصریح کرد خوشبختانه خوشبختانه تمامی شرایط برای هرچه باشکوه برگزار شدن این رویداد جهانی آماده شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از برنامه‌ریزی برای هدایت ورزشکاران از اردبیل به سرعین خبر داد و بیان کرد: بی شک در این مسیر تمهیدات لازم انجام شده است تا هیچ مشکلی برای ورزشکاران به وجود نیاید.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه دو رویداد جهانی والیبال نیز در اردبیل برگزار شده است و اردبیل تجربه لازم را دارد این رویداد بین المللی نیز به صورت هر چه باشکوه تر برگزار می‌شود.

حسینی افزود: استاندار اردبیل نیز اهتمام و حمایت ویژه ای برای برگزاری باشکوه لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل دارد و  نیروی انتظامی نیز در کنار دستگاه های امنیتی تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا این رویداد بین المللی به طور ویژه برگزار شود.

 

به گزارش خبرنگار سبلان‌ما، جلسه هماهنگی برگزاری لیگ والیبال ملت‌های جهان با حضور مسئولان استانی در اردبیل برگزار شد و در این جلسه از آمادگی سالن رضازاده اردبیل برای میزبانی شایسته از لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل خبر دادند.

جلسات پی‌درپی و منظمی با حضور مسئولان استان و با محوریت والیبال برگزار می‌شود تا تمهیدات لازم برای برگزاری این رویداد بین‌المللی در اردبیل انجام شود.

بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از آمادگی سالن رضازاده برای میزبانی شایسته از لیگ والیبال ملت‌ها  خبر داد و اظهار داشت: تمامی امکانات و تجهیزات لازم در این سالن نصب شده و هیچ مشکلی در این راستا نداریم.

وی در خصوص سیستم‌های صوتی و اینترنتی این سال نیز افزود: تمهیدات لازم برای سیستم‌های صوتی و اینترنت سالن انجام شده و هم‌اکنون از لحاظ سیستم‌های صوتی و اینترنتی این سال نیز هیچ مشکلی نداریم.

آقاخانی با اشاره به حضور تیم‌های والیبال در اردبیل تصریح کرد: تیم ملی والیبال استرالیا به عنوان اولین تیم وارد فرودگاه اردبیل می‌شود و بقیه تیم‌ها نیز به مرور در اردبیل حضور خواهند داشت و اردبیل بار دیگر با حضور تماشاگران میزبانی باشکوهی را به نمایش می‌گذارد.

 

 

تمامی شرایط برای میزبانی شایسته از رویداد بین‌المللی در اردبیل مهیا است

جواد زنجانی فرماندار شهرستان اردبیل نیز در ادامه گفت: تمامی شرایط برای میزبانی شایسته از یک رویداد ورزشی بین‌المللی در اردبیل مهیا شده ‌و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی بیان کرد: این روز ها فضای شهر اردبیل و تماشاگران نیز حال و هوای والیبال به خود گرفته اند و بی صبرانه منتظر آغاز این رویداد بین‌المللی هستند.

زنجانی از تلاش مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه نیروهای امنیتی برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر این رویداد ورزشی بین المللی تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: این رویداد به صورت باشکوه برگزار می‌شود.

 وی از فضاسازی تبلیغات رویداد بین‌المللی والیبال در شهر اردبیل و روستاهای این شهر خبر داد و افزود: مسیرهای حضور ورزشکاران نیز پاکسازی شده ‌و همچنین بنرها و پوسترهایی در این مسیر نصب شده است.

 

 

خبرنگاران و رسانه‌ها گل کاشتند

علی ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در ادامه تصریح کرد: علی‌رغم اینکه چند روز به آغاز برگزاری لیگ والیبال ملت‌ها‌ در اردبیل باقی مانده است اما اطلاع‌رسانی خوبی از برگزاری این رویداد انجام شده به نوعی خبرنگاران و رسانه‌های استان اردبیل گل کاشته‌اند که تلاش این عزیزان قابل تقدیر است.

وی از انجام تمهیدات لازم برای پخش زنده که ملت‌های والیبال جهان در اردبیل خبر داد و بیان کرد: در این راستا جلسات متعددی نیز با مسئولان شبکه 3 و دیگر فعالان رسانه‌ای برگزار شده است.

ملااحمدی گفت: بی‌شک این رویداد بین‌المللی والیبال نیز به صورت باشکوه در اردبیل برگزار می‌شود و این رویداد فرصت بسیار مهمی است که ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی و جاذبه های گردشگری استان اردبیل را به همگان معرفی کنیم که رسانه‌ها در این کار نقشی اساسی و مهم بر عهده دارند.

 

مراکز اسکان والیبالیست‌ها آماده پذیرایی بلند قامتان است

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل نیز از آمادگی مراکز اسکان والیبالیست‌ها خبر داد و اظهار کرد: تمامی امکانات و تجهیزات نیز در مراکز اسکان والیبالیست‌ها فراهم شده است.

وی افزود: تمامی تمهیدات برای برگزاری برای استقبال باشکوه از ورزشکاران انجام شده است و تشریفات مبنای کار است تا والیبالیست ها خاطرات خوبی را از اردبیل به یاد داشته باشند.

فلاحی با تأکید بر تمهیدات لازم برای معرفی جاذبه های تاریخی فرهنگی و گردشگری استان، گفت: بیش از 150 بسته فرهنگی با محوریت جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان آماده شده است و در بین ورزشکاران توزیع خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به اینکه ورنی مغان نیز به عنوان ثبت جهانی درآمده است 4 تابلو نیز از این ورنی ها آماده شده است تا در اختیار سرپرستان تیم های ملی والیبال قرار گیرد.

وی گفت: انتظار می‌رود که یک میلیارد و 200 میلیون نفر این رویداد جهانی را از رسانه‌های مختلف تماشا کنند و این فرصت ویژه ای برای معرفی ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری استان است.

 

 ورزشگاه رضازاده اردبیل آماده شد

مسعود امامی یگانه معاون عمرانی استاندار اردبیل نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشگاه رضازاده اردبیل به طور کامل آماده شده است.

وی گفت: در حال حاضر زیرساخت‌های ورزشگاه رضازاده اردبیل به طور کامل آماده شده است و این ورزشگاه از نظر زیرساختی و عمرانی مشکلی ندارد.

معاون عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد بازدیدهای مکرری نیز از ورزشگاه رضازاده اردبیل و مسیرهای ورزشکاران به عمل آمده ‌و تمام تمهیدات انجام شده ‌تا این رویداد جهانی به صورت باشکوه در اردبیل برگزار شود.

بهروز ندایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل نیز بیان کرد: در حال حاضر شرایط بسیار خوبی برای برگزاری این رویداد جهانی مهیا شده است و همگان دست به دست هم داده ایم تا مسابقات لیگ والیبال ملت‌های جهان را به صورت باشکوه برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: شرایط حضور تماشاگران در سالن رضازاده اردبیل نیز مهیا شده ‌تا با تشویقات خود از تیم ملی والیبال ایران حمایت کنند و درخشش تیم ملی والیبال در این میدان بین‌المللی ادامه یابد.

لطف الهیان شهردار اردبیل در پایان این جلسه از فضاسازی و تبلیغات شهر اردبیل با محوریت والیبال خبر داد و افزود: تمامی مسیرهای منتهی به سالن رضازاده اردبیل و مسیرهای ورزشکاران نیز به طور ویژه پاکسازی و زیباسازی شده و مجموعه شهرداری نیز دست به دست هم داده‌اند تا این رویداد جهانی به صورت باشکوه برگزار شود.

دیدار تیم‌های والیبال ایران و روسیه

 

مسابقات والیبال جهان فرصتی استعداد های درخشان اردبیلی است

نادر فلاحی رئیس هیئت والیبال استان اردبیل نیز در گفتگو با  خبرنگار سبلان‌ما، اظهار داشت: مسابقات والیبال جهان فرصتی بسیار مهم برای تقویت والیبال استان است و در تلاش هستیم بعد از این رویداد شرایط حضور تیم والیبال قدرتمند استان اردبیل را در والیبال کشور فراهم کنیم.

وی افزود: هیئت والیبال استان اردبیل نیز با همکاری سایر دستگاه‌ها تمام تلاش خود را در دست گرفته است تا لیگ ملت‌های جهان به‌صورت هرچه باشکوه‌تر در اردبیل برگزار شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با تأکید بر اهداف اساسی این رویداد بین‌المللی، تصریح کرد: اهداف اساسی رویداد لیگ ملتهای والیبال جهان معرفی جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی و تاریخی است و در این زمینه تمهیدات لازم انجام شده است تا این جاذبه‌ها را به تمام ورزشکاران و تماشاگرانی که از جای جای دنیا خواهند آمد معرفی کنیم.

فلاحی با اشاره به حضور تماشگران در این رویداد بین‌المللی، گفت: انتظار می‌رود یک میلیارد تماشاگر از لیگ ملت‌های والیبال جهان از طریق رسانه‌ها بازدید کنند که بسیار حائز اهمیت می‌باشد، ما باید از این ظرفیت برای معرفی جاذبه‌های استان استفاده کنیم.

 

اردبیل میزبانی شایسته ای در این دوره از رقابت های والیبال لیگ ملت ها پشت سر خواهد گذاشت

جمال پیله‌ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل نیز در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، از انجام تمهیدات لازم برای میزبانی از تیم‌های مسابقات جهانی والیبال در اردبیل خبر داد و اظهار داشت: تمهیدات لازم برای استقبال از تیم‌های والیبال مسابقات جهانی والیبال در اردبیل و اسکان آنها انجام شده است.

وی از آمادگی شهرستان اردبیل برای برگزاری باشکوه رویداد بین‌المللی والیبال جهان خبر داد و تصریح کرد: هدف ما این است که از این رویداد برای توسعه و پیشرفت ورزش استان اردبیل استفاده کنیم.

پیله‌ور افزود: با توجه به اینکه اردبیل دو رویداد بین‌المللی والیبال را تاکنون برگزار کرده است بی‌شک این رویداد جهانی نیز به‌صورت باشکوه برگزار می‌شود تا بار دیگر اقتدار اردبیل را در میزبانی مسابقات بین‌المللی به‌نمایش بگذاریم.

وی ابراز کرد: تماشاگران اردبیلی نیز با حضور خود در ورزشگاه رضازاده به حمایت از تیم ملی ایران می‌پردازند و با حمایت این تماشاگران شاهد ادامه درخشش تیم ملی والیبال خواهیم بود.

آری این روزها استان اردبیل رنگ‌وبوی والیبال به خود گرفته است و از بازار و شهر تا روستاها گرفته بحث والیبال در همه جا پیچیده است و همگان منتظر این رویداد عظیم هستند و انتظار می‌رود این رویداد جهانی به‌صورت باشکوه برگزار شود و از آن در راستای معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و گردشگری استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بی شک اردبیلی به خوبی شایستگی های خود را در میزبانی دوره های قبل مسابقات والیبال لیگ ملت ها در اردبیل نشان داده بودند و به خوبی می دانند که باید از اینظرفیت به نحو احسن برای شناسناندن ظرفیت ها و پتانسیل های استان اردبیل بیش از پیش تلاش کرد تا این رقابت ها بدون هیچ نقصی در اردبیل با سربلندی به کار خود پایان دهد.

مسابقات لیگ ملت‌های والیبال جهان از 31 خردادماه در اردبیل برگزار می‌شود و همه آماده میزبانی شایسته از این رویداد جهانی هستند.

 

گزارش : مهدی همتی

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.