تازه ها

پربیننده ترین

نماینده ولی فقیه در استان گفت: رسانه‌های برون مرزی جمهوری اسلامی در تبیین فلسفه انقلاب و دفاع از حق مداری در دنیا نقش محوری دارند که این امر بسیار مهم و تاثیرگذار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل بعد ازظهر امروز در دیدار با کارکنان رادیو برون مرزی آران در اردبیل به اهمیت تبیین فلسفه انقلاب در غرب اشاره کرد و گفت: در دیپلماسی عمومی این رسانه‌ها هستند که نقش حائز اهمیتی ایفا می کنند.

وی افزود: شبکه‌های برون مرزی  نقش بسیار مهمی در رسیدن به سه هدف«شفاف سازی فلسفه انقلاب اسلامی به جهان» ، «واکاوی فرهنگ و رسالت انسانی» و «دفاع از حق و حق مداری» و « تقویت دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی ایران» بر عهده دارند.

عاملی نقشه های استکبار در مخدوش کردن چهره انقلاب اسلامی در جهان را یادآور شد و گفت: مخدوش‌سازی چهره انقلاب اسلامی هدف اصلی دشمنان است که در این زمینه رسانه‌های ما نقش مهم و حائز اهمیتی بر عهده دارند چراکه باید با جریان‌سازی مناسب در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان بتوانند نقش خود را در خنثی کردن توطئه های دشمنان ایفا کنند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.