http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل خبر داد:
نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب در اردبیل
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت:نمایشگاه مجازی آثار برگزیده جشنواره سراسری پوستر «حریم ماه» با موضوع «عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی و اسلامی» به مناسبت هفته حجاب و عفاف، در فضای مجازی منتشر می‌ شود.

رحمان مجرد در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب در فضای مجازی شاید از دو منظر قابل طرح باشد؛ یکی عفاف و حجاب کاربران در فضای مجازی و دوم شناسایی و بررسی محتواها و فعّالیت‌های گوناگون درباره عفاف و حجاب در فضای مجازی.

وی افزود: نمایشگاه مجازی آثار برگزیده دو دوره جشنواره سراسری پوستر «حریم ماه» با موضوع «عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی و اسلامی» به مناسبت هفته حجاب و عفاف، در فضای مجازی منتشر می‌گردد.

مسوول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت: عفاف داشتن و محجوب بودن، از فضایل اخلاقی بشر است که به مثابه امری درونی برای هر انسان، فارغ از دین و مذهبی که دارد، مطلوب شمرده می‌شود. لذا در راستای ارتقای فرهنگ استفاده درست از فضای مجازی و مقابله با جریان جنگ نرم بر علیه ارزش‌های اسلامی از جمله حجاب، حوزه هنری استان اردبیل با همکاری بنیاد عفاف و حجاب استان اردبیل، طرح‌ به روز رسانی پوسترهای عفاف و حجاب را اجرا می‌کند که طی آن هر 24 ساعت 10 اثر را در فضای مجازی به نمایش می‌گذارد.

وی با بیان اینکه هفته حجاب و عفاف سال 98 همزمان با دهه کرامت و ولایت از 15 تا 21 تیر برگزار می شود، ابراز داشت: نمایشگاه مجازی مجموعه پوسترهای «حریم ماه» در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه هنری استان اردبیل، به نشانی http://www.artardabil.ir/ منتشر می‌ شود.

مجرد تصریح کرد: جشنواره سراسري طراحي پوستر حريم ماه با موضوع عفاف و حجاب در سبك زندگي ايراني و اسلامي از سوي حوزه هنري خراسان شمالي و با مشاركت بیش از 300 هنرمند از 27 استان كشور در سال های 94 و 95 برگزار شده است.

نمایش مجازی پوسترهای عفاف و حجاب حوزه هنری استان اردبیل هر 24 ساعت 10 پوستر عفاف و حجاب را در فضای مجازی منتشر می‌کند

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.