http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

1398-04-20 07:59
کد مطلب: 81974
گروه جهادی شهدای مدافع حرم شهرستان اردبیل که برای محرومیت زدایی و بازسازی مناطق سیل زده ، به معمولان اعزام شده بودند در روستای افرینه مستقر و کار خود را شروع کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، گروه جهادی شهدای مدافع حرم شهرستان اردبیل که برای محرومیت زدایی و بازسازی مناطق سیل زده ، به معمولان اعزام شده بودند در روستای افرینه مستقر و کار خود را شروع کردند.

حضور در دفتر امام جمعه معمولان برای هماهنگی برنامه های فرهنگی ، دیدار و جلسه با فرمانده حوزه معمولان و دهیار روستای افرینه برای هماهنگی کارهای اجرایی ، سخنرانی مسئول بسیج سازندگی ناحیه اردبیل در بین مردم منطقه برای تشریح برنامه های اجرا شده توسط بسیج و سپاه حضرت عباس (ع)  و سایر ارگان های استان اردبیل ، برگزاری مراسم شبی با شهدا و شناسایی خانه های  و شروع به کار برای بازسازی خانه های سیل زده در روستای افرینه از جمله اقدامات این جهادگران طی روزهای اخیر بوده است.

گروه جهادی شهدای مدافع حرم تشکیل یافته از دانشجویان و جوانان انقلابی با همکاری بنیاد مسکن اردبیل ، بهسازی ، مرمت و بازسازی خانه های روستایی آسیب دیده در سیل بهار 98 را در دستور کار خود دارند.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.