تازه ها

پربیننده ترین

1398-04-25 10:02
کد مطلب: 82028
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل:
فرهنگ عفاف و حجاب باید ازدوره ابتدایی ترویج یابد
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را باید از دوران ابتدایی شروع کرد.

رعنا پرتوی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، اظهار داشت : با توجه به اینکه شخصیت دانش آموزان در دوره ابتدایی شکل می گیرد باید تلاش کنیم آموزه های دینی را در دوره ابتدایی در بین دانش آموزان وارده کرده و آن را نهادینه کنیم.

پرتوی با بیان اینکه یکی از ریشه های بدحجابی در جامعه ناشی ازعدم آشنایی جوانان با فرهنگ حجاب است ، افزود: باید با برخورد مناسب و تشریح و تببین جایگاه حجاب و عفاف و آسیب های حاصل از بد حجابی و بی حجابی، جوانان و خانواده ها را با این فرهنگ فاخر حجاب آشنا کرد.

وی تصریح کرد: حجاب به عنوان پوشش بیرونی و عفاف به عنوان پوشش درونی از عوامل مهم سلامت جامعه است که در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است .

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل ابراز داشت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین دانش آموزان تنها برعهده معاونین و مربیان پرورشی و فرهنگی نیست بلکه باید همه همکاران فرهنگی و خانواده ها مساله حجاب را به عنوان یکی از مسائل اصلی و دغدغه های مهم در اولویت کاری خود قرار دهند.

پرتوی با اشاره به ضرورت استفاده از خلاقیت ها و نوآوری ها در ترویج فرهنگ حجاب ، بیان کرد: استفاده از خلاقیت های فرهنگی می تواند جوانان را به حجاب علاقمند کند.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.