تازه ها

1398-04-25 23:46
کد مطلب: 82043
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
بسیج سازندگی ظرفی است که مظروف ان جهادگران است
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در اردبیل با بیان اینکه بسیج سازندگی حامی جهادگران در محرومیت زدایی و پیشرفت است، گفت: این سازمان تلاش می کند تا آرمان های انقلاب را در کنار مستضعفین، جامه عمل بپوشاند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور  عصر امروز در بین جهادگران و مسولین سازندگی نواحی استان اردبیل با اشاره به اینکه بسیج سازندگی بعنوان یک دستگاه اجرایی می تواند کمک دست دولت در امور محرومیت زدایی با رویکرد جهادی باشد، گفت: ما هم اکنون ۱۱۵۲۱ گروه جهادی سازمان یافته در کشور داریم و در پی گسترش آن هستیم تا جاییکه هر پایگاه و هر منطقه یک گروه جهادی ویژه داشته باشد که بتواند به مشکلات منطقه خود به نحو احسن رسیدگی کند.

وی در ادامه سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم اخیر خود به سردار سلیمانی توجه خاص به گروه های جهادی داشتند و این حرکت ها را امید آینده کشور می دانند، که این خود گویای نگاه خاص حکیمانه این مقام عظما در اینده نگری حرکت جهادی و بدور از تشریفات اداری است.
 
 مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در پایان سخنان خود تصریح کرد: باید در اردوهای جهادی بتوانیم مسولینی برای آینده انقلاب و نظام  اسلامی پرورش دهیم چراکه تضمین پیشرقت کشور فقط در مدیریت جهادی رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/ه.ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.