تازه ها

پربیننده ترین

1398-04-26 19:15
کد مطلب: 82059
استاندار اردبیل گفت: قبل از سفر رئیس جمهور، جلسه هماهنگی با حضور دکتر احمدی مسوول هماهنگی سفرهای رییس جمهوری با محوریت بانکها و سازمان برنامه و بودجه کشور در به اردبیل برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو در جمع خبرنگاران به سفر سفر معاون رییس دفتر  رییس جمهور به اردبیل اشاره کرد و گفت: سفر معاون رییس دفتر  رییس جمهور به اردبیل در تاریخ ۹ مرداد ماه به مدت سه روز انجام می شود و زمینه سفر ریاست جمهوری با احصای مشکلات و بررسی موانع واحد های صنعتی فراهم می شود.

وی با بیان اینکه میزان نیاز گردش مالی واحدهای تولیدی فعال بر آورد می شود گفت: طرح هایی که نیاز به تسهیلات دارند و در حال احداث و اجرایی شدن هستند باید قبل از سفر رییس جمهوری به استان اردبیل برآورد هزینه شده و جز مصوبات این سفر قرار گیرند.

استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی متولی باید تسهیلات مورد نیاز بخش صنعت قبل از سفر مورد ارزیابی قرار داده و در جلسه پیش رو اعلام کنند.

وی اظهار کرد:منظور از برگزاری این جلسه و حضور معاون آقای واعظی در استان اردبیل جمع بندی مطالبات استان بویژه تسهیلات مورد نیاز  واحدهای صنعتی و تولیدی و عملیاتی کردن این مصوبات در سفر ریاست جمهوری است.

در این جلسه نحوه سفر رییس جمهوری به استان اردبیل و اجرای برنامه های متعدد جهت برنامه ریزی های لازم توسط علی احمدی مسئول هماهنگی و برنامه های سفر رییس جمهور اعلام شد.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.