تازه ها

پربیننده ترین

1398-04-26 19:49
کد مطلب: 82060
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در اردبیل از فعالیت 60 هزار واحد مقاومت بسیج دانش‌آموزی در کشور خبرداد و گفت: ارتباط تنگاتنگ آموزش و پرورش با بسیج دانش آموزی نوید انتقال درست فرهنگ انقلاب به آینده سازان کشور را می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ پاسدار صابر ماهانی عصر امروز در دیدار با مسئولین بسیج دانش‌آموزی  استان اردبیل با بیان اینکه  آموزش و پرورش مناسب‌ترین بستر برای انتقال تفکر بسیج به آینده‌سازان کشور است، گفت: باید از این ظرفیت به شکل مناسب استفاده شود.

وی به اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی در حال انتقال به سراسر دنیا است که در این زمینه اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مستعد تقویت و شکوفایی است و از این رو حائز اهمیت است.

ماهانی با بیان اینکه 60 هزار واحد مقاومت بسیج دانش‌آموزی در سطح کشور فعالیت می کنند از اجرای موفق شهید بهنام محمدی در بیش از سه هزار مدرسه کشور خبرداد و گفت: در مجموع بیش از 17 هزار دانش‌آموز تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

وی ارتباط تنگاتنگ آموزش و پرورش با بسیج دانش‌آموزی و سپاه استان اردبیل را نقطه عطف و مسیر روشن برای مدارس کشور عنوان کرد و گفت: بدون شک می‌توان با تعامل و همفکری در توسعه و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف مؤثر واقع شد.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.