تازه ها

پربیننده ترین

1398-04-31 09:39
کد مطلب: 82095
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل خبرداد:
اردبیل میزبان مسابقات کشوری ورزش دانش‌آموزی
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: اردبیل برای میزبانی باشکوه از مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور آماده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،احمد ناصری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : از 1 الی 7 مردادماه اردبیل میزبان مسابقات کشوری ورزش دانش‌آموزی در رشته های فوتسال و والیبال خواهد بود که تمام تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده است.

وی از فعالیت 19 کمیته‌ مختلف برای برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات خبر دادو افزود: در رشته فوتسال از 31 استان کشور تعداد 372 ورزشکار و در رشته والبیال نیز از 31 استان کشور 433 نفر در این رقابت‌ها حضور پیدا خواهند کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت : با احتساب داوران، مربیان، ناظران و میهمانان وزارتی 1042 نفر در این رویداد بزرگ ورزشی حضور پیدا خواهند کرد که نسبت به تدارک محل اسکان آنها در دانشگاه محقق اردبیلی، مرکز رفاهی فرهنگیان استان، مدرسه شبانه‌روزی الزهرا و دانشگاه فرهنگیان اقدام شده تا با یک برنامه‌ریزی مناسب زمینه اجرای مطلوب و شایسته فراهم آید.

وی تصریح کرد : آموزش و پرورش استان از 30 تیرماه الی 3 مردادماه سالجاری میزبان همایش روسای انجمن های ورزشی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها است که با حضور اساتید کشوری و جهانی از جمله استاد حسین شمس فنی ترین مربی فوتسال جهان در مرکز آموزشی و رفاهی اردبیل برگزار می شود.

احمد ناصری ابراز داشت : برگزاری چنین رویدادهای ورزشی فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های استان اردبیل می باشد وبنا داریم که علاوه بر برگزاری باشکوه مسابقات ،ظرفیت های استان را به میهمانان معرفی نماییم

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.