تازه ها

پربیننده ترین

1398-04-31 12:16
کد مطلب: 82097
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل به لزوم تکمیل زیرساخت های شهرستان بیله سوار اشاره کرد و گفت: با تکمیل زیرساخت های این شهر مرزی می توانیم بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در منطقه را فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مسعود امامی یگانه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان بیله سوار به زیرساخت های این شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش ورود گردشگران آذربایجانی از مرز بیله سوار به کشور ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه گذار در این منطقه به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون، ۹۰۰ میلیون تومان از محل سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور، به شهرداری‌های بیله سوار و جعفر آباد اختصاص یافته است،گفت: چهار خطه کردن مسیر بیله سوار به سه راهی گوگ تپه، عملیات آزاد سازی و جا به جایی تاسیسات در حریم جاده ها ، تکمیل پروژه کتابخانه بیله سوار نیز باید سریعتر  تکمیل و به بهره برداری برسد.

امامی یگانه  در پایان سخنان خود لزوم توجه به پاکیزه نگه داشتن محیط زیست بیله سوار را  متذکر شد و گفت: برای تامین آب شرب عشایر شهرستان بیله سوار، نیز باید اقدامات لازم در اسرع وقت انجام بگیرد.

انتهای پیام/ج
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.