تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-08 13:42
کد مطلب: 82154
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: وظیفه اصلی فعالان حوزه گردشگری ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت گردشگران و بدرقه رضایتمندانه گردشگران است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،نادر فلاحی ظهر امروز در جلسه  مجمع عمومی و فوق العاده پنجمین دوره انتخابات اعضاء هیات مدیره و بازرسین جامعه هتل ها  و مراکز اقامتی استان اردبیل، اظهار داشت: وظیفه اصلی فعالان حوزه گردشگری جلب رضایت گردشگران می باشد که برای تحقق صددرصدی این موضوع لازم است تلاش بیشتری صورت گیرد.

او گفت: جامعه اقامتی استان باید پیگیر مشکلات و مسایل صنفی فعالان این حوزه باشد و از انجام اقدامات غیرمرتبط خودداری نمایند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: جامعه اقامتی استان و اعضای هیات مدیره باید در راستای شفافیت مالی قدم های محکمی بردارند و این موضوع مورد مطالبه اعضاء این جامعه و اداره کل میراث فرهنگی استان است.

فلاحی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه صنعت گردشگری در استان، اظهار داشت: طبق سند آمایش سرزمین و مطالعات انجام شده در این سند محور اول توسعه استان تا سال ۱۴۲۵ گردشگری خواهد بود.

او با اشاره به اینکه برنامه ما از سال۹۷ هدفگذاری برای رسیدن به قله گردشگری کشور در سال ۱۴۰۰ است، اضافه کرد: برای تحقق این موضوع باید قابلیت های گردشگری استان را در سطح ملی و بین المللی معرفی کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان داشت: این اقدامات از سال گدشته شروع شده است و ما در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش ۲.۵ برابری گردشگران خارجی در استان بوده ایم.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.