تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-08 14:08
کد مطلب: 82155
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:زمین فوتبال سرعین برای تربیت و برگزاری اردوهای تیم های لیگ برتری ، دسته یکی و فوتبال شهرستان استفاده خواهد شد تا یک آکادمی منظم برای شناسایی استعدادها و برگزاری اردوها در سرعین شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،بهرام آقاخانی ظهر امروز در بازدید از محل پیشنهادی زمین فوتبال سرعین اظهار داشت:ظهر امروز طی بازدید کارشناس فنی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از زمین پیشنهادی برای احداث زمین چمن سرعین که در روستای ورنیاب قرار دارد این محل را از بابت فنی و موقعیتی تایید کرد.

وی افزود : این زمین که در حال حاضر متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است توسط فرماندار سرعین به اداره کل ورزش و جوانان استان پیشنهاد شده است که امروز بعد از بازدید و تایید کارشناسان فنی اداره کل ورزش و جوانان به مرحله مذاکره و تملیک این زمین که توسط  فرماندار پیگیری می شود رسید.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : تمامی ارگان های شهرستان سرعین مصمم هستند تا در آینده ای نه چندان دور سرعین را به آرزوی چندین ساله داشتن زمین چمن استاندارد برسانند.
وی اضافه کرد : این مجموعه برای تربیت و برگزاری اردوهای تیم های لیگ برتری ، دسته یکی و فوتبال شهرستان استفاده خواهد شد تا یک آکادمی منظم برای شناسایی استعدادها و برگزاری اردوها در سرعین شود.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.