تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-10 10:33
کد مطلب: 82164
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس صندوق توسعه ملی، مدیران عامل بانک های کشور و رئیس صندوق کارآفرینی امید اعضای شورای هماهنگی بانک های کشور برای شرکت در جلسه مشترک شورای هماهنگی بانک های کشور و ستاد اقتصاد مقاومتی استان صبح امروز وارد اردبیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در حاشیه ورود این هیئت اقتصادی و هماهنگی بانک های کشور به استان اردبیل را بررسی و تخصیص تسهیلات به واحدهای تولیدی و خدماتی استان دانست و اظهارداشت: این نشست با هدف بررسی و تخصیص تسهیلات به واحدهای تولیدی و خدماتی در بخش های صنعت، کشاورزی و گردشگری برگزار خواهد شد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با بررسی تخصیص تسهیلات به واحدهای تولیدی و خدماتی در بخش های صنعت، کشاورزی و گردشگری بسیار از مشکلات در این حوزه حل خواهد شد افزود: امیدواریم بتوانیم بسیاری از واحدهای تولیدی راکد در استان را با تخصیص تسهیلات ویژه بتوانیم راه اندازی کنیم. 

استاندار اردبیل گفت: این اولین هیئت هماهنگی بانک های کشور و اقتصاد مقاومتی است که به استان اردبیل سفر کردهاند تا از نزدیک به مشکلات و موضوعات مختلف تسهیلات بانکی حوزه های تولیدی، کشاورزی و گردشگری استان بپردازند. 

انتهای پیام/ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.