تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-12 09:31
کد مطلب: 82175
استاندار اردبیل در بازدید از پروژه های گردشگری شهرستان سرعین از اختصاص ۷ میلیارد تومان برای اجرا و تکمیل پروژه راه دسترسی پیست اسکی آلوارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو که صبح امروز در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان سرعین اظهار داشت: به لحاظ اهمیت پروژه پیست اسکی آلوارس و لزوم تکمیل جاده دسترسی این پروژه گردشگری قبل از فصل سرما ، مبلغ ۴ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل۲ کیلومتر از این پروژه با ابلاغیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اختصاص داده شد.

وی با بیان اینکه در راستای حمایت و تشویق سرمایه گذاران ، تامین زیرساخت های لازم سرمایه گذاری را وظیفه خود می دانیم ، برای تامین روشنایی جاده ارتباطی و تکمیل راهدارخانه آلوارس دستور لازم را صادر کرد.

استاندار اردبیل همچنین ازاختصاص مبلغ ۳ میلیارد تومان برای احداث راه ارتباطی تله سیژ آلوارس خبر داد و افزود: ظرف یکماه آینده طراحی و صدور مجوز های لازم ایجاد  بازارچه عشایری در روستای آلوارس نهایی می شود.

بهنام جو ابراز امیدواری کرد با تکمیل ۴ پیست اسکی و چندین طرح مهم دیگر در حوزه گردشگری استان، شعار "گردشگری محور توسعه" در استان اردبیل تحقق یابد.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.