تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-17 13:27
کد مطلب: 82231
رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در نشست مشترک با استاندار اردبیل به بررسی وضعیت توسعه واحدهای صنعتی استان پرداخت و گفت:سرمایه گذاران واحدهای صنعتی در احداث کارخانه ها،حقوق شهروندی را رعایت کنند چراکه توجه به محیط زیست، توجه به حقوق نسل آینده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، پیش از ظهر امروز نشست مشترک رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و استاندار اردبیل با حمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در اردبیل برگزار شد.

عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در این نشست قانون را فصل الخطاب دانست و گفت: سرمایه گذاران با رعایت حقوق شهروندی می توانند در توسعه واحدهای تولید خود و ایجاد شهرک صنعتی جدید اقدام کنند.
وی در ادامه سخنان خود به ضریب مصرف انرژی در ایران اشاره کرد و گفت:ضریب مصرف انرژی در واحدهای تولیدی باید از لحاظ اقتصادی توجیه داشته باشند.
معاون رییس جمهور در ادامه سخنان خود به حقوق نسل آینده نیز اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاران واحدهای صنعتی در احداث کارخانه ها،حقوق شهروندی را رعایت کنند چراکه توجه به محیط زیست، توجه به حقوق نسل آینده است
وی به وضعیت معادن در استان نیز اشاره کرد و گفت:به دلیل برخی مشکلات قانونی مجوز اکتشاف معادن تا حدودی راکد مانده و صادر نمی شود‌.

استاندارا ردبیل نیز در این نشستبه وضعیت شهرک های صنعتی استان اشاره کرد و گفت: واحدهای صنعتی استان اردبیل قوانین زیست محیطی را رعایت کرده اند و واحدهای راکد طبق ضوابط به چرخه تولید باز می گردند.
بهنام جو با بیان اینکه برخی از واحدهای صنعتی مشکل زیست محیطی دارند، گفت: مشکل این واحدها با رعایت تمام ضوابط و قوانین زیست محیطی پیگیری شده و با نظر مساعد عوامل محیط زیست روبرو شده است.
در ادامه این نشست مشکلات زیست محیطی  واحدهای آتاویل تایر، آجرسازی، روی درب میلامینه و اکتشاف معادن بررسی شد.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.