تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-22 16:50
کد مطلب: 82264
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل خبرداد؛
تامین اعتبار پروژه چهار خطه پارس آباد - سربند از محل اعتبارات ملی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل از تامین اعتبار پروژه چهار خطه پارس آباد - سربند از محل اعتبارات ملی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،مسعود امامی یگانه در جلسه بررسی مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان هاي پارس آباد و بیله سوار در محل فرمانداری پارس آباد اظهار داشت: لازم است دستگاههای ذیربط در جابجایی تاسیسات مسیر پروژه اهتمام جدی کنند. 

وی با بیان اینکه این پروژه با هزینه کرد 12میلیارد تومان 30درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: تکمیل و نصب تجهیزات پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پارس آباد نیز با 75درصد پیشرفت فیزیکی و 11میلیارد تومان هزینه کرد در مرحله واگذاری به پیمانکار می باشد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به تبدیل راه روستایی عربلو -حاج عوض  بطول 19 کیلومتر به راه فرعی گفت: با تامین اعتبار لازم انجام مطالعه اجرای این پروژه در دستور کار قرار دارد که یکی از محورهای حادثه خیز در سطح شهرستان می باشد. 

وی در ادامه از تعیین تکلیف کمربندی شهر بیله سوار خبر داد و افزود : واگذاری این پروژه به پیمانکار در مرحله نهایی است.

معاون استاندار اردبیل با اشاره به اجرای پروژه  تعریض محور بیله سوار - سه راهی گوگ تپه افزود: تسریع در جابجایی تاسیسات مسیر پروژه  و تکمیل عملیات اجرایی آن با جدیت دنبال می شود.

وی چهار خطه کردن محورهای مواصلاتی را یکی از برنامه های استان در کاهش تصادفات جاده ای برشمرد و گفت: امسال حدود 50 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان چهارخطه می شود.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.