تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-22 20:49
کد مطلب: 82267
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: حدود ۹۵ درصد از فعالیت‌های مجموعه بهزیستی استان اردبیل با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،بهزاد ستاری عصر امروز در دیدار با فعالان تشکل‌های مردم نهاد استان اردبیل اظهار داشت: 95 درصد از فعالیت های  سازمان بهزیستی  توسط تشکل های مردم نهاد اجرای می شود .

وی افزود: اعتماد مردم به تشکل های مردم نهاد بیشتر بوده و نتیجه فعالیت هایی که تشکل های مردم نهاد انجام می دهند به مراتب موثر تر می باشد.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت:: شبکه‌سازی تخصصی سازمان‌های مردم‌نهاد در استان اردبیل می تواند برای انجام امورات خیریه موثر باشد.

رضوان باقلاچی کارشناس حوزه اجتماعی استانداری اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت های تشکل های مردم نهاد در خصوص جمع آوری کمک به سیل زدگان ، فعالیت های این تشکل ها را تاثیر گذار دانست.

وی بیان کرد: دولت به تنهایی نمی تواند برنامه های خود را عملیاتی کند و تشکل های مردم نهاد با یاری به دولت توانسته اند در پیشبرد اهداف همکاری موثری داشته باشند.

در این جلسه که جمعی از فعالان تشکل های مردم نهاد در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، نیکوکاری ، سلامت ، اعتیاد و محیط زیست حضور داشتند از نمایندگان این تشکل ها تجلیل شد.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.