تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-23 08:35
کد مطلب: 82270
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
عملیات والفجر 8 در اردبیل بازسازی می شود
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از برپایی نمایشگاه رزمی- فرهنگی هفته دفاع مقدس با عنوان عملیات والفجر 8 در اردبیل خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار مستعد حصاری در جمع خبرنگاران با اشاره به برپایی نمایشگاه رزمی- فرهنگی والفجر ۸ در ایام هفته دفاع مقدس در اردبیل، اظهار کرد: ایام هفته دفاع مقدس یادآور ایثار، رشادت و پایمردی رزمندگان شجاع و ملت قهرمان ایران اسلامی است که در مقابل تجاوزارت دشمن بعثی و استکبار جهانی ایستادند و مقاومت کردند.

وی افزود: هر ساله به همت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان‌های مختلف کشور نسبت به برگزاری نمایشگاه رزمی- فرهنگی و بازسازی یکی از عملیات‌های دوران دفاع مقدس در هر استان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: بازسازی و بازخوانی عملیات والفجر ۸ که در سال ۶۴ در منطقه آبادان و با عبور از رودخانه اروند انجام شد، امسال در مجموعه شورابیل اردبیل اجراء خواهد شد.

مستعد اظهار داشت: همانند سال‌های قبل شاهد برپایی نمایشگاه رزمی- فرهنگی و اجرای عملیات رزمی والفجر ۸ توسط رزمندگان استان اردبیل خواهیم بود تا نسل جدید نیز با ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و این دوران مقدس بیش‌تر آشنا شوند.

وی گفت: هماهنگی، همدلی و حضور اثرگذار تمامی دستگاه‌های اجرایی، مردم و بسیجیان استان اردبیل باعث هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه دارد تا ما را به اهداف تعیین شده برساند.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.