تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-26 12:24
کد مطلب: 82295
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل با بیان اینکه راه اندازی گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه، مهمترین اولویت حرکت های جهادی است از جهادگران بسیجی خواست در ارتقای دانش و آگاهی های مردم تلاش کنند.

 عباس نوظهور جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص جهادگران بسیجی اشاره کرد و گفت: بسیج سازندگی استان اردبیل پشتیبان جهادگران در امر خدمت رسانی به مردم است تا طبق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی عدالت و پیشرفت در جامعه محقق شود..

وی به لوازم تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در کشور اشاره کرد و گفت: ایمان به خداوند متعال و اعتقاد راسخ به امدادهای غیبی تنها وسیله ای است که جهادگران با بهرهمندی از آن می توانند در تحقق آرمان های انقلاب تلاش کنند.

نوظهور از هدف و نیت به عنوان مهمترین عامل موفقیت در حرکت های جهادی نام برد و گفت: دانشجویان جهادگر باید با استفاده از تخصص و مهارت خود علاوه بر فرهنگ سازی در امر آموزش، در آگاه سازی مردم نیز بکوشند چراکه دانایی تأثیر به سزایی در خنثی کردن توطئه های دشمنان دارد.

وی به لزوم گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی توسط جهادگران بسیجی نیز اشاره کرد و گفت: راه اندازی این بحث در روستاها خیلی مهم است چراکه منجر به ایجاد انگیزه، کشف استعدادها و خلاقیت ها می شود که آن نیز به نوبه خود اشتغالزایی و ثروت افزایی در کشور را به دنبال دارد.

جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل به میزان تحقق گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در کشور نیز اشاره کرد و گفت: طبق منابع اعلام شده تنها 10 درصد مردم از چیستی اقتصاد مقاومتی با اطلاع هستند و 90 درصد مردم در این زمینه اطلاع کافی ندارند بنابراین گفتمان سازی این طرح در بین مردم از ضروریات اردوهای جهادی در جامعه است.

وی در پایان سخنان خود به بیانیه گام دوم انقلاب اسالمی اشاره کرد و  از جهادگران بسیجی خواست خالصانه در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی بکوشند چراکه امیر رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز جوانان هستند.

انتهای پیام/ج

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.