تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-30 10:57
کد مطلب: 82296
سرمایه گذار پروژه سقزچی نیر گفت: تعلل مسئولان ما را به خاک سیاه نشانده است.

محمد پور تقی سرمایه گذار آبدرمانی سقزچی نیر در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  اظهار داشت:سال 86 به دعوت مسئولان استان اردبيل برای سرمايه‌گذاری در اين استان حاضر شده و تنها برنده مزايده شرکت آب منطقه‌ای استان در پروژه سقزچی شهرستان نير شديم که احداث مجتمع آبدرمانی در اين منطقه در دستور کار شرکت توسعه گردشگری آذران نير قرار گرفت.

وی افزود: 6 سال برای تکميل اين پروژه زمان در نظر گرفته شده بود که برای 2 هزار نفر به طور مستقيم اشتغالزايی داشت و برآورد سرمايه‌گذاری نيز 240 ميليارد تومان بوده که به کارشکنی‌های مختلف و گذشت بیش از یک دهه  در حال حاضر به 800 ميليارد تومان رسيده است.

این سرمایه گذار گفت: روز پنجشنبه  ۲۴ مردادماه ساعت ۷ عصر اطلاع پیداکردیم که درپروژه سقزچی نیر متعلق به شرکت توسعه گردشگری ایران تمامی لوله های پلی اتیلن آتش زده شده بعد از مراجعه و حضور پلیس ۱۱۰ مشخص شد آتش سوزی بامداد پنجشنبه اتفاق افتاده و تا اذان صبح هم درحال سوختن بوده که متاسفانه  هیچ کس کاری انجام نداده است.
سرمایه گذار آبدرمانی سقزچی گفت: لوله ها برای انتقال آبگرم خریداری شده بوده و خسارتی بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال برآورد می شود.

وی با انتقاد از مسئولین تصریح کرد:تعلل مسئولان  ما را  به خاک سیاه نشانده است.
پور تقی گفت:قبلا نیز درب وپنجره های سالنهارا شکسته بودند و دستگاه دیوی ار و۸ عدد دوربین مداربسته به اضافه کلی وسایل به سرقت برده بودند که به استحضار استاندار رسیده بود.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.