تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-28 12:31
کد مطلب: 82312
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد:
فعالیت 52 دفتر خدمات مسافرتی گردشگری در اردبیل
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر 52 دفتر فعال خدمات مسافرتی گردشگری در سطح استان اردبیل فعال است که 33 دفتر در شهرستان اردبیل و مابقی در شهرستان های دیگر استان فعالیت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صغری فرشی صبح امروز در بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی گردشگری اردبیل اظهار داشت: از ابتدای سال 98 تاکنون 5 مجوز برای ایجاد و فعالیت دفاتر خدماتی صادر شده است.

وی با اشاره به اهمیت نقش دفاتر خدمات گردشگری در جذب گردشگران داخلی و خارجی برای استان، گفت: سال گذشته نیز 5 مجوز برای ایجاد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سطح استان صادر گردید.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر 52 دفتر فعال خدمات مسافرتی گردشگری در سطح استان اردبیل فعال است که 33 دفتر در شهرستان اردبیل و مابقی در شهرستان های دیگر استان فعال است.

فرشی اضافه کرد: امسال 4 دفتر خدماتی واجد شرایط برای اخذ ویزای تی و به منظور تخصصی کردن فعالیت های دفاتر و همچنین با هدف فعالیت در حوزه گردشگری سلامت به نمایندگی وزارت امور خارجه در استان معرفی شدند.

وی با اشاره به اهمیت تخصصی شدن فعالیت دفاتر تاکید کرد: فعالیت تخصصی دفاتر می تواند در ارایه خدمات بهتر به گردشگران در استان و ماندگاری بیشتر آنها کمک کند.

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.