تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-28 22:24
کد مطلب: 82319
صدا و سیمای مرکز اردبیل با کسب 7 عنوان برتر در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها که در استان خراسان شمالی برگزار شد درخشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صدا و سیمای مرکز اردبیل با کسب 7 عنوان برتر در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها که در استان خراسان شمالی برگزار شد درخشید.

این جشنواره که بزرگترین عرصه هماوردی تولیدات رسانه ملی در بخشهای صدا،سیما،خبر، موسبقی،پژوهش و فضای مجازی است صحنه انتخاب بهترین ها است و هر انتخاب و جایزه ای حکایت از تلاش هنرمندان، برنامه سازان و مدیریت موفق مسولان آن بخش است.
سیمای مرکز اردبیل  امسال توانست  با کسب هفت عنوانبرتر و تندیس در بخش های عنوان بهترین پژوهش برنامه های ترکیبی خانواده،  بهترین مجری برنامه های ترکیبی خانواده ،بهترین تهیه کنندگی برنامه های کودک، بهترین مجری برنامه های کودک، بهترین کارگردانی برنامه های ترکیبی خانواده، بهترین نورپردازی و تصویربرداری و همچنین کسب تندیس بهترین برنامه خانواده مراکز و نیز شش عنوان تقدیر در بخشهای مختلف بدرخشد.
 اکبر بهنام جو استاندار اردبیل با حضور در مراسم اختتامیه که به میزبانی بجنورد برگزار شد میزبانی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استانها را تحویل گرفت.
 
انتهای پیام/ج
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.