تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-30 15:40
کد مطلب: 82331
مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی اردبیل؛
توزیع ۲۰۰ بسته غذای گرم در مناطق محروم اردبیل
مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی استان اردبیل گفت: بمناسبت عید غدیر خم و در قالب طرح اکرام از فقرا و نیازمندان ۲۰۰ بسته غذای گرم در مناطق محروم بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،کاظم دبیر مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی استان اردبیل ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت عید غدیرخم و در قالب طرح اکرام از فقرا و نیازمندان ۲۰۰ بسته غذای گرم در مناطق محروم بین خانواده های نیازمند توزیع شد. 

وی گفت: در گرامیداشت سالروز عید امامت و ولایت نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل با همکاری کانون خادمیاران بانوان رضوی و خیرین در قالب اکرام از نیازمندان طرح توزیع غذای گرم دیروز در اردبیل انجام شد. 
 
دبیر با دعوت از خیرین جهت همکاری با نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی استان اردبیل در حمایت نیازمندان استان و محرومیت زدایی افزود: در بخش فعالیت های فرهنگی و کمک رسانی و خدمات رسانی در مناطق محروم نیازمند حمایت خیرین و کمک های مردمی هستیم. 
 
وی با بیان اینکه امروز در حوزه حمایت های فرهنگی وضعیت جامعه ما نامطلوب است افزود: باید تلاش کنیم تا بتوانیم مردم، مسئولان و خیرین به سمت حمایت از کار و فعالیت فرهنگی در جامعه سوق دهیم.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.