تازه ها

پربیننده ترین

1398-05-31 06:45
کد مطلب: 82333
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه شهرستان مشگین شهر گنج پنهانی است که شرایط لازم برای ظهور و بروز آن فراهم شده است گفت: بخش خصوصی و سرمایه‌گذارانی که در این شهرستان زمینه اشتغال و عزت جوانان را فراهم می‌کنند شایسته قدردانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله سید حسن عاملی شامگاه گذشته در جشن بزرگ عید غدیرخم کعه در مجموعه گردشگری پل معلق شهرستان مشکین شهر برگزار شد،گفت: بخش خصوصی و سرمایه‌گذارانی که زمینه اشتغال و عزت جوانان را فراهم می‌کنند شایسته قدردانی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان داشت: شهرستان مشگین شهر گنج پنهانی است که شرایط لازم برای ظهور و بروز آن فراهم شده و مسؤولان شهرستان بایستی بیش از پیش برای رشد و پیشرفت این گنج عظیم اهتمام کنند.

وی در ادامه به فلسفه امامت اشاره کرد و گفت: اولین فلسفه امامت بیان احکام است، اگر امام نباشد سلایق شخصی، دین را از بین می‌برند.

عاملی تفسیر دین را دیگر فلسفه امامت دانست و اذعان داشت: در طول تاریخ هر جا دشمن به نبود مرجعیت علمی پی برده در آن قسمت نفوذ و رسوخ کرده است.

امام جمعه اردبیل افزود: امت در جامعه اسلامی نباید به اختلاف بیافتند چرا که اختلاف شرک است، اگر امام نباشد تفرقه و اختلاف در جامعه ایجاد می‌شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی اردبیل تولیت، تربیت و الگوی ابدی و جاودانه برای انسان‌ها را از دیگر فلسفه‌های امامت دانست و گفت: نظام تربیتی موجب رشد روحی و معنوی انسان می‌شود و سیستم تربیتی که الگو نداشته باشد ارزشی ندارد.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.