تازه ها

پربیننده ترین

با مشارکت خیرین ایردموسی انجام شد؛
توزیع 400 بسته غذایی به ارزش 500 میلیون ریال در سرعین
با هدف کمک به نیازمندان 400 بسته غذایی به ارزش 500 میلیون ریال توسط یک خیر ایردموسی تهیه و در روستاهای شهرستان سرعین توزیع شد.

حجت الاسلام هادی پیری روحانی مستقر در شهر ایردموسی در گفتگو سبلان‌ما، با اشاره به اینکه خیرین ایردموسی همیشه برای کمک به هم نوعان و نیازمندان پای کار بوده اند، اظهار داشت: با هدف کمک به نیازمندان و مستمندان 400 بسته غذایی به ارزش مالی 500 میلیون ریال در مناطق محروم و نیازمندان شناسایی شده توزیع شد.

وی افزود: این بسته های غذایی با کمک یک خیر گمنام اهل ایردموسی تهیه و پس از بسته بندی توسط روحانیان جوان در میان خانوارهای شناسایی شده پخش شد.

پیری با تاکید بر اینکه کمک به نیازمندان یک وظیفه دینی و شرعی برای همه افراد جامعه است، تصریح کرد: این حرکت جهادی و خداپسند از سال 96 کلید خورده و علاوه بر بسته های غذایی در سایر موارد از جمله توزیع بسته های تحصیلی میان دانش آموزان در شروع مدارس، توزیع لباس گرم در زمستان و وسایل ضروری نیازمندان تهیه و در اخنیار نیازمندان قرار داده می شود.

روحانی شهر ایردموسی با بیان اینکه حضور پررنگ طلاب در مناطق محروم و دورافتاده با روحیه جهادی می تواند کمک بسزایی در تبلیغ و ترویج فرهنگ اسلامی داشته باشد، تصریح کرد: طلاب و روحانیون باید در تمامی عرصه های جامعه برای تبلیغ چهره واقعی دین اسلام و کمک به محرومیت زدایی حضور داشته باشند.

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.