تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-08 12:25
کد مطلب: 82402
مسئول شورای سیاست گذاری جبهه ایستادگی شمالغرب کشورگفت: مسئولان استان اردبیل، نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان اردبیل در سفر پیش روی ریاست جمهوری سیاه نمایی و آمار سازی نکنند.

حبیب کوهی در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در محل دفتر این مجموعه خبری گروه سیاسی اظهارداشت؛ در سفری که قرار هست رئیس جمهور برای افتتاح پروژه های عمرانی و گردشگری به اردبیل سفر کند مردم و مسئولان مطالبه گر باشند و تنها به عکس خاطرات رئیس جمهور در کنار پروژه های عمرانی که چندان افتخاری هم برای مردم اردبیل ندارد اکتفا نکنند.

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل در امر تخصیص اعتبارات و عملکرد مسئولان در حوزه های عمرانی و اشتغال بسیار ضعیف عمل کرده اند افزود: فعالیت های استاندار محترم قابل تقدیر است در این چند سال اخیر اما استاندار اردبیل تنها است و به تنهایی نمی تواند از پس این همه مشکلات استان بیاید.

کوهی نیازمند یک نشست تخصصی احزاب سیاسی با رئیس جمهور در اردبیل شد افزود: اگر دولت به ظاهر اعتدال آقای رئیس جمهور واقعا اعتدالگرا هست پس باید یک نشست تخصصی را در اردبیل تشکیل و مطالبات احزاب را شنیده وبه آن عمل کند.

اصلاح طلبان خود را امروز از دولت به ظاهر تدبیر و امید جدا نداند

مسئول شورای سیاست گذاری جبهه ایستادگی شمالغرب کشور با اشاره به اینکه اصلاح طلبان امروز بخاطر عملکرد ضعیف دولت خود را فارغ از دولت فعلی آقای روحانی می دانند افزود: اصلاح طلبان باید بدانند که مردم عملیات های روانی آنان را در دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته فراموش نخواهند کرد و مردم همه به خوبی به یاد دارند که اصلاح طلبان چطور با شعارهای دروغین و جنگ روانی توانستند افکار مردم را تغییر دهند و امروز این اصلاح طلبان است که باید پاسخگو باشند ونباید خود را کنار بکشند.

کوهی با اشاره به اینکه ضعیف ترین عملکرد در طول این چهل سال دولت روحانی بود افزود: بیشترین اختلاس ها، بیشترین تورم، بیشترین حرج و مرج، بیشترین بیکاری و گرانی، بیشترین ضربه از لحاظ وزارت امور خارجه و بیشترین فساد های مالی در این دولت فعلی اتفاق افتاده هست و نتیجه این عملکرد ضعیف اصلاح طلبان و دولت آقای روحانی بوده است.

وی ادامه داد: عملکرد ضعیف دولت روحانی بر هیچ کسی پوشیده نیست و می توان این عملکرد ضعیف را به وضوح در سطح کشورو در بین مردم دید و لمس کرد.

احزاب سیاسی در چارچوب قانون اساسی کشور عمل خواهند کرد

مسئول شورای سیاست گذاری جبهه ایستادگی شمالغرب کشور گفت: احزاب سیاسی در چارچوب قانون اساسی ماده 4 قانون احزاب در امر حفظ و حراست ارزش های انقلاب اسلامی و آرمان های انقلاب تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهند داد تا با عملکردهای ضعیف خود مردم را به نظام بد بین کنند.

کوهی تربیت نیروی جوان و ارزشی را یکی دیگر از نقش های مهم احزاب سیاسی و مردمی دانست و افزود: امروز بیش از ده ها احزاب سیاسی در سطح کشور و استان اردبیل فعالیت دارند که بحمدالله اتحاد و همدلی خوبی در میان این احزاب برای نقش آفرینی در مسائل و مکشلات فعلی و آینده کشور دارند و خواهند داشت.

عوام فریبی اصلاح طلبان عامل گرفتاری مردم شد

مسئول شورای سیاست گذاری جبهه ایستادگی شمالغرب کشور با اشاره به این کدام یک از احزاب اصلاح طلبان در طول این شش سال از دولت تدبیر و امید مطالبه گری کرده اند و در مسائل مختلف کشور نشست تخصصی و مطالبه گرایانه با ریاست جمهوری و وزرا داشته اند، تاکید کرد؛ عوام فریبی احزاب اصلاح طبلان امروز عامل به وجود آمدن بسیاری از مشکلات برای مردم و کشور در تمامی زمینه ها صنعت، اشتغال، اقتصادو غیره شد.

کوهی  بیان کرد: در حوضه فعالیت های احزاب مخصوصا جریان حاکم که مدعی پیروزی در انتخابات ۹۶ هستند و در ظاهر هم چنین است جریان اصلاحات و حتی یک سری جریانهای اصولگرایی معتدل در پشت پرده در انتخابات حامی دولت تدبیر آقای روحانی بودند، که می  توان گفت امروز در طول این شش سال هیچ مطالبه گری از دولت انجام نداند و این یک خیانت به  مردم است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با این که خود نیز لیدر یک جریان سیاسی هستم اما به فعالیت های احزاب نقد دارم، تا زمانی که احزاب به رسالت خود درست عمل نکنند و به فعالیت تشکیلاتی پشت کنند و نقش خود را در حوضه حاکمیت و مسئولیت مخصوصا قوه مقننه و مجریه ایفا نکنند پیشرفتی در کشور حاصل نمیشود و مردم نباید در انتظار مدیران قوی و متخصص باشند.

وی در این باره افزود: وظیفه احزاب پرورش مدیران آینده است که باید در این راستا کادر سازی و جریان سازی صورت بگیرد و فعالیت ها برنامه محور باشد، لیدر های احزاب باید بر اساس ماده ۴ قانون احزاب عمل کنند و فعالیت هایشان حول محور این ۶ اصل باشد.

وی با اشاره به اینکه هر جریان به وسیله افکار حزب خود حرکت می کند در عین حال باید مدیریت واحدی داشته باشد، بعد از پیروزی اقای روحانی و در شرایط موجود هیچ برنامه‌ی جدی در جهت برون رفت از این مشکلات  ارائه نشد چون مدیریت واحدی وجود نداشت، نمایندگان وظیفه مطالبه گری خود را فراموش کرده و به دنبال عوام فریبی هستند و مدعی هستند که دولت تدبیر و امید را قبول نداشته و برنامه جدیدی دارند، اما بدانند که مردم آگاه اند  همیشه و در همه حال حتی در وضعیت بد اقتصادی و معیشتی حاکم بر جامعه می دانند ضعیف ترین عملکرد برای دولت تدبیر وامید است.

مسئول شورای سیاست گذاری جبهه ایستادگی شمالغرب کشور در پایان از مسئولان خواست عوام فریبی، سیاه نمایی، شعار و تبلیغات دروغین را کنار گذاشته و در سفر اخیر رئیس جمهور مطالبه گر مشکلات حاکم در استان و مناطق محروم باشند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.