تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-14 11:06
کد مطلب: 82458
فرماندار شهرستان گرمی گفت: 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار به حوزه راه و راهداری شهرستان گرمی در سال تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی بهشتی در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به تخصیص 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای حوزه راهداری اردبیل، اظهار داشت: امیدواریم با تزریق به موقع این اعتبارات شاهد خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر به مردم باشیم.

وی افزود: راهداری این شهرستان مسئولیت نگهداری 970 کیلومتر از راه های ارتباطی شهرستان گرمی را برعهده دارد که از این مقدار 118 کیلومتر راه اصلی 70، کیلومتر راه فرعی، 737 کیلومتر راه روستایی و شنی و 45 کیلومتر نیز راه مرزی است.

فرماندار گرمی خدمات رسانی راهداران به مناطق محروم روستاهای مرزی و بهسازی راه آنها را اقدامی بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: از مدیرکل راهداری استان خواستاریم نسبت به بهسازی و آسفالت روستاهای بالای 50 خانوار این شهرستان به ویژه راه روستای قباله به زیوه اقدامات لازم را انجام دهند.

بهشتی بر تسریع در اجرای پروژه بهسازی و روکش آسفالت محورهای گرمی به انگوت و موران توسط راه و شهرسازی و هم چنین روکش آسفالت جاده قدیم گرمی توسط راهداری تاکید کرد.

در این دیدار مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به جابه جایی 57هزار تن کالا و بیش از 37 هزارنفر مسافر از شهرستان گرمی در 5 ماه گذشته ،افزود: در راستای صیانت و حفاظت از حریم راه در مدت یادشده از 41 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز در شهرستان گرمی جلوگیری شده است.

وی ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی را از اولویت های بسیار مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و گفت: ساختمان پاسگاه پلیس راه گرمی به بیله سوار در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع با زیربنای 600 مترمربع هم اکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تلاش می کنیم در هفته راهداری و حمل و نقل سال جاری به بهره برداری برسانیم.

علی رحمتی تصریح کرد: آسفالت و لکه گیری جاده گرمی به اردبیل، راههای شریانی و خط کشی محورهای اصلی و فرعی شهرستان گرمی در دستور کار اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.