تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-14 17:38
کد مطلب: 82463
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین از تشکیل پرونده برای برخی از اعضای شورای شهر و فعالان فضای مجازی که با انتشار اکاذیبی در جهت منافع شخصی موجب ایجاد حس بی اعتمادی و دو دستگی بین مردم شده بودند خبرداد.

مهدی رحیمی نسب در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه هیات تطبیق شهرستان و بررسی مصوبات شورای شهر سرعین در ارتباط با انتخاب‌ شهردار که اعضای هیات تطبیق پس از استماع مطالب سه نفر از اعضای شورا که در جلسه حضور داشتند و همچنین اخذ نظر کارشناسان هیات، مصوبه مزبور را کاملا موافق قوانین جاری مملکتی دانسته و به اتفاق آرا تایید کردند.

وی افزود : نظر به اینکه برخی از اعضای شورای شهر سرعین و فعالان فضای مجازی قبلا با انتشار اکاذیبی در جهت منافع شخصی موجب ایجاد حس بی اعتمادی و دو دستگی بین مردم شریف شهرستان شده بودند که این امر زمینه تشویش اذهان عمومی را فراهم کرده بود، نسبت به تشکیل پرونده قضایی و برخورد لازم با مرتکبین در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین تاکید کرد: امید است فرمایشات مقام معظم رهبری سر لوحه امور قرار گرفته و با ایجاد حس همدلی و وحدت در بین مردم، شاهد توسعه و آبادانی روز افزون شهرستان سرعین باشیم .
 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.