تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-16 15:17
کد مطلب: 82489
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل:
انبارهای اردبیل از لاستیک پر است
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: تعداد لاستیک های موجود در استان بیش از نیاز رانندگان می باشد و با انباشت لاستیک در استان روبرو هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، رضا شیرین زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر تعداد لاستیک های موجود در استان بیش از نیاز رانندگان می باشد و با انباشت لاستیک در استان روبرو هستیم افزود:توزیع لاستیک ناوگان های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می شود ، لذا حواله های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می گردد.

وی از رانندگان پرتلاش استان خواست جهت اخذ لاستیک ناوگان باری برون شهری با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا واقع در میدان آزادگان اردبیل و ناوگان مسافربری نیز به انجمن صنفی رانندگان مراجعه نمایند.
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردیبل با اشاره به اینکه رانندگان در شهرستان ها میتوانند با مراجعه به ادارات راهداری و حمل ونقل جاده ای برای دریافت لاستیک مورد نیاز خود اقدام کنند، تصریح کرد: براساس کارکرد و پیمایش خودرو رانندگان از سهمیه دولتی برخوردارمی شوند.
 
شیرین زاده ناوگان درون شهری را فاقد کارت هوشمند برشمرد و گفت: مالگان این ناوگان ها باید به سازمان حمل و نقل شهرداری های شهرستان ها مراجعه نموده و با ثبت نام در آن سازمان و اخد پروانه فعالیت ،کد رهگیری دریافت نمایند.
 
وی با بیان اینکه مسئولیت توزیع لاستیک برای ناوگان های دارای کارت هوشمند با اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای است، افزود: لاستیک رانندگانی که فاقد کارت هوشمند میباشد از طریق شهرداری ها توزیع می شود.
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردیبل مسئولیت تهیه لاستیک و هماهنگی لازم را در این خصوص وظیفه سازمان صنعت معدن و تجارت عنوان کرد و از مالکان ناوگان ها خواست برای سهولت در دریافت لاستیک به دستگاه های ذیربط مراجعه کرده و از هرگونه مراجعه به دستگاه های غیر مرتبط خودداری کنند.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.