تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-17 00:20
کد مطلب: 82494
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل:
اصلاح طلبان در مدیریت دولت و مجلس ناکارآمدی خود را اثبات کردند
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: اصلاح طلبان علیرغم سیطره چندین ساله بر دولت و مجلس، ناکارآمدی خود را اثبات کرده اند.

میرفخرالدین زاهد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: در طول دو دوره دولت تدبیر و امید که به طور کامل توسط اصلاح طلبان اداره می شود در سایه بی تدبیری ها ضربات سهمگینی بر پیکره برنامه ها و مدیریت کشور وارد شد که تبعات آن را در زندگی روزمره مردم شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان نمی توانند از دولت و سوءتدبیرهای آن خود را جدا کنند، افزود: اساس کابینه و بدنه دولت روحانی در دست اصلاح طلبان تندرویی است که در صورت رییس جمهور شدن موسوی و خاتمی نیز همان افراد در مناصب کلیدی قرار می گرفتند.

زاهد گفت: باورسوزی آفت بسیار بزرگی است که می تواند آینده ای نگران کننده ای برای یک نظام و ملت بوجود آورد و در سالهای اخیر غربگرایان با تفکر لیبرالی در همین راستا گام برداشته اند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: مردم ما در طول تاریخ از مقاطع بسیار سخت توانسته اند با استقامت و پایمردی و اتکای به نیروی ایمان عبور کنند و مشکلات مقطع کنونی نیز در حال سپری شدن است اما جریان اشرافی غربگرا در راستای آرمانهای بزرگ ملت، پرونده نامناسبی از خود برجای گذاشتند.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.