تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-20 19:24
کد مطلب: 82526
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل:
ورکشاب پوستر «سوگواره هنر عاشورایی» در اردبیل برگزار می شود
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل از برگزاری ورکشاب طراحی پوستر «سوگواره هنر عاشورایی» در اردبیل خبرداد و گفت: خلق ایده و مفهوم جدید از واقعه عاشورا، سبب تعالی هنر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری ورکشاپ طراحی پوستر «سوگواره هنر عاشورایی» در اردبیل خبرداد و گفت:خلق ایده و مفهوم جدید از واقعه عاشورا، سبب تعالی هنر می‌شود. 

مجرد در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هر اثری که در این رویداد به تصویر کشیده شود، بیانگر ایده و مفهومی جدید از واقعه عاشورا خواهد بود و همین ایده های جدید به خلق آثاری نو با مفاهیم امروزی را منجر می‌شود. 
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری اردبیل بحث مهم دیگر در هنر عاشورایی را تاثیر آن بر مخاطبان و جامعه دانست و افزود: توجه به جلوه‌های هنری، عنصر ابداع و نوآوری، پرهیز از شعارزدگی و تکرار مکررات و نگاه تقلیدی، توجه به مبانی اندیشه‌ای و عناصر هنری، سبب تعالی بیشتر و باروری افزون‌تر و غنای هنر عاشورایی در بین هنرمندان را فراهم می‌سازد.
 
وی در پایان سخنان خود به فراخوان ملی دوازدهمین سوگواره هنرعاشورایی، ورکشاپ ۳ روزه ی طراحی پوستر در اردبیل اشاره کرد و گفت: این سوگواره با حضور اساتید برجسته کشوری،توسط حوزه هنری استان اردبیل در این شهر برگزار می شود.
مجرد از علاقمندان  خواست جهت حضور در این کارگاه عملی آموزشی با ارسال رزومه فعالیت هنری خود به همراه یک قطعه عکس به سرشماره  ۰۹۳۳۸۱۸۷۱۴۴ در واتساپ یا تلگرام نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
 
انتهای پیام/ج
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.