تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-21 14:16
کد مطلب: 82532
کارشناس مسائل حوزه سیاسی با خطاب به برخی نمایندگان و چهره های سیاسی کشور گفت: نمایندگانی که با شتاب زدگی به شایعه دختر آبی دامن زدنند یک خائن هستند و باید هرچه سریعتر از طریق محاکم قضائیه کشور محاکمه و رسیدگی شود.

حبیب کوهی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: در انتظار برخورد شدید دستگاه قوه قضائیه با فراد شایعه ساز و معاند داخلی هستیم، نمایندگان مجلس بجای اینکه به چنین مسائلی پرداخت کنند اگر به مسائل و مشکلات اقتصادی کشور ورود پیدا می کردند تمامی مشکلات اقتصادی ما امروز حل شده بود.

کوهی با اشاره به اینکه امروز چنین مسائلی در تمامی نقاط جهان و خاورمیانه اتفاق می افتد افزود: این موضوع یک موضوع عادی و خارج از این همه مسائلی بود که امروز در رسانه های معاند داخلی و خارجی به آن پرداخته شد، لذا این امر توسط رسانه های معاند خارجی در داخل داغ  شد و همراهی خائنین و معاندین داخلی ازجمله برخی نمایندگان، چهره های سیاسی، معاونین وزیر ارتباطات و دولت، چهره های سلبریتی که با دامن زدن به این موضوع و دروغ پراکنی دختر آبی موجب عوام فریبی و آبرو ریزی نظام شدند.

وی با بیان اینکه تعدادی از مسئولان کشوری و نمایندگان که در دامن زدن به این موضوع که خارج از حیطه کاری آنان بود شتاب زده عمل کردند و یا برخی دانسته و از روی عمد به این دروغ پراکنی ها و شایعه سازی ها دامن زدند موجب آبرو ریزی و ناراحتی ملت ایران شدند افزود: انتظار داریم از دستگاه قوه قضائیه که در این مدت کوتاهی که با ریاست علی وار آیت الله رئیسی مدبرانه اداره می شود به این موضوع هر چه سریعتر واکنش نشان داده و برخورد شدید انجام دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه اگر بسیاری از این سلبریتی ها مورد بررسی قرار دهیم می بینیم که این ها نه ایمان دارند و نه بوی از مسلمانی برده اند که این چنین با دامن زدن به موضوعات و شایعه پراکنی موجب گمراهی مردم، عوام فریبی و جریحه دار کردن افکار عمومی کشور می شوند افزود: باید قانونی تصویب شود تا با چنین عواملی بصورت شدید و در یک زمان کوتاه برخورد ومقابله شود.

کوهی بیان کرد: بازیگران سلبریتی و بسیاری از چهره های سیاسی امروز می بینیم که در وسط ایام عزاداری های حسینی علاوه بر توهین به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و عزاداران حسینی موجب ناراحتی عاشقان و شیفتگان این حضرت و عزاداران حسینی می شوند به دروغ پراکنی و عوام فریبی ملت نیز می پردازند که باید برخورد شود.

 سرپوش و عوام فریبی اصلاح طلبان بر عملکرد ضعیف دولت با دامن زدن به شایعه دختر آبی

وی گفت: سرپوش و عوام فریبی اصلاح طلبان بر عملکرد ضعیف دولت با دامن زدن به چنین شایعاتی قابل تامل و انکار ناپذیر است و ما همیشه در زمانی که عملکرد ضعیف دولت را دیدیم که مردم از آن رضایت ندارند شاهد عوام فریبی و شایعه پراکنی برای سرپوش گذاشتن به عملکرد ضعیفشان بودیم.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه علی رغم مصاحبه پدر دختر آبی که در رسانه های داخلی لقب گرفت شنیدیم که فرمودند دخترشان مشکل روانی داشته و سابقه خودکشی و بارها شاهد ضربه زدن به خود نیز بوده است افزود: شتاب زدگی برخی چهره های سیاسی و نمایندگان مجلس جای تاسف داشت و باید از مردم عذرخواهی و از طریق محاکم قانونی محاکمه شوند.

کوهی ادامه داد: مجلسی ها اعم از مطهری و سلحشور و سایر نمایندگانی که کمک حال رسانه های معاند خارجی و داخلی ازجمله خبرآنلاین شدند، باید ابتدا قبل از ورود به چنین مسائلی اول به وظایف خود در مجلس به خوبی عمل کنند تا مردم را از این بحران اقتصادی که با عملکرد ضعیف خودشان ایجاد کردند رسیدگی و حل کنند.

وی با اشاره به اینکه خود نیز طرفدار فوتبال هستم افزود: با ورود بانوان به ورزشگاه مخالف نیستم و با ورود آنان به این سبک و روش فعلی نیز موافق نیستم و قبل از تصویب قانون برای ورود بانوان به ورزشگاه باید ابتدا زمینه را با فرهنگ سازی و تامین زیر ساخت های ورزشگاه ها حضور بانوان در ورزشگاه ها را فراهم سازیم.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: با پرداختن به دورغ پراکنی علی مطهری، التهاب آفرینی پروانه سلحشوری و ماهیگیری معاونان آذری جهرمی لازم است هم دستگاه قضا وهم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان هرچه سریعتر به این موضوع مهم ورود پیدا کنند.

کوهی با اشاره به دروغ پراکنی های علی مطهری تشریح کرد: وقتی آقای مطهری که طبیعتا به دلیل جایگاه نظراتش در فضای داخلی کشور و خارج از کشور شنیده می شود علیرغم تکذیب رسمی بازهم به دروغ و التهاب آفرینی خود به 6 ماه خبس را تکرار میکند یعنی بخشی از پازل ضد امنیتی کشور را تکمیل کرده است.

وی گفت: پروانه سلحشوری با مقایسه این خودسوزی و خودسوزی در یونان عملا باعث التهاب و شورش خیابانی می دهد یعنی عملا در نقش یک اپوزیسیون خارج نشین عمل کرده است و باید شورای عالی امنیت ملی هم دستگاه قضا و هم مجلس و روسا ورود و برخورد شدید کنند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.