تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-21 14:41
کد مطلب: 82533
استاندار اردبیل گفت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری در استان و به لحاظ اهمیت میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال کارخانه فروسیلیسیوم خلخال، زیرساخت‌های مورد نیاز تامین و پس از بررسی مطالعات زیست محیطی، مجوزهای لازم احداث این کارخانه صادر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات احداث کارخانه فروسیلیسیوم خلخال به لزوم فراهم کردن زیرساخت های لازم برای راه اندازی این کارخانه مهم وصنعتی در استان اشاره کرد و گفت:  تکمیل و راه‌اندازی کارخانه فروسیلیسیوم خلخال با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی یک هزار و ۵۰۰ نفر به‌طور مستقیم تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال جوانان جنوب استان خواهد داشت.

وی افزود:با سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و مشارکت ۳۰۰ میلیارد تومانی دولتی در قالب تسهیلات بانکی، فروسیلیس و فرومنگنز که در صنایع فولاد، برق و دیگر صنایع کاربرد دارد در این کارخانه تولید می‌شود.

استاندار اردبیل در پیان سخنان خود خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری در استان و با لحاظ اهمیت میزان سرمایه گذاری و اشتغال این کارخانه ، زیرساخت‌های مورد نیاز تامین و پس از بررسی مطالعات زیست محیطی ، مجوزهای لازم احداث این کارخانه صادر می‌شود.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.