تازه ها

پربیننده ترین

استاندار اردبیل گفت: آمار اشتغالزایی راستی آزمایی می شود و هیچ اجباری برای ارائه آمارهای غیر واقعی اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو عصر امروز  در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اظهار داشت: ستاد اشتغال استان آمارهای ارائه شده توسط دستگاه های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و سازمان صنعت ، معدن و تجارت را راست آزمایی کرده و میزان واقعی اشتغالزایی انجام گرفته را استخراج می کند.
وی افزود:  هیچ اجباری برای ارائه آمارهای غیر واقعی اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی وجود ندارد و دستگاه ها با توجه به توان اشتغالزایی ، آمارهای واقعی را ارائه دهند.
استاندار اردبیل گفت: طرح های حوزه کشاورزی ، صنعت ، گردشگری و صنایع دستی می توانند به واسطه پشتیبان از تسهیلات ارزان قیمت کمیته امداد و بهزیستی استفاده کرده و بیکاران تحت پوشش این نهادها را به کار گیری نمایند.
بهنام جو برنامه ریزی در راستای ایجاد گلخانه در شهرستان های شمالی استان را از جمله اقدامات مهم در راستای اشتغالزایی ، صادرات و افزایش تولید دانست و بر تلاش دستگاه های مربوطه جهت تکمیل این واحد ها تاکید کرد.
در این جلسه دستگاه های اجرایی استان اقدامات انجام گرفته در خصوص تحقق تعهدات اشتغال دستگاه مربوطه خود را بیان کردند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.