تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-21 13:15
کد مطلب: 82537
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
30 طرح کارآفرینی ورزش و جوانان اردبیل در انتظار اعتبار است
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تایید 30 طرح کارآفرینی و اشتغال زایی جهت اجرایی شدن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر نگاهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بااشاره به صدور مجوز سازمان های مردم نهاد جدید درسال جاری باظهار داشت : در شش ماهه اول سال جاری مجوز 10سازمان مردم نهاد اعطا شد و در حال حاضر در سطح استان 84 سمن زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل فعالیت می کنند .

وی افزود : سال گذشته نیز مجوزفعالیت 24 سازمان مردم نهاد صادر شد و دراین راستا استان اردبیل ، دررشد کمی صدوراعتبارنامه فعالیت سازمان‌های مردم نهاد، موفق به کسب رتبه اول شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : همچنین درسال جاری از سوی وزارت ورزش و جوانان طرح های ملی و فراگیر اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل مورد تقدیر قرار گرفت.
 وی افزود : درسال 1397استان اردبیل در جذب در جذب اعتبارات کارافرینی جزو 7 استان برتر شد . دراین حوزه در سال گذشته یک میلیارد و 840 میلیون تومان برای 34 طرح از محل اعتبارات صندوق کار آفرینی پرداخت شد. امسال هم 30 طرح کارآفرینی و اشتغال زایی بررسی شده و با ابلاغ اعتبارات تا پایان سال وام جهت آغاز طرح ها پرداخت می شود.
نگاهی درخصوص اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در 6 ماهه اول سال جاری گفت: 342 برنامه فرهنگی در کل استان اجرا شده که از شاخص ترین برنامه ها ، برگزاری اولین دوره پاک ورزی در مسیر اردبیل – سرعین قبل از مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان بود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: برنامه های فرهنگی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان هم مورد رضایت مردم و هم مسئولین قرار گرفت و این معاونت به خاطراجرای این برنامه های از سوی وزارت ورزش و جوانان و مسولان استانی مورد تقدیر قرار گرفت .
نگاهی بیان کرد : تاکیدات ما براین است که تمامی برنامه های معاونت جوانان توسط جوانان و سازمان های مردم نهاد اجرا شود چرا که با این کار می خواهیم مشارکت جوانان را در اجرای برنامه ها بیشتر کنیم .
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل مشارکت جوانان در برنامه های اجرایی این معاونت را قابل قبول دانسته و گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته در برنامه های شاخص 12 الی 15 درصد جمعیت جوان استان در برنامه های اجرا شده مشارکت دارند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.