تازه ها

پربیننده ترین

1398-06-27 12:16
کد مطلب: 82627
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اردبیل سفر می‌کند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: «سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه در سفر ۳ روزه به استان اردبیل سفر می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سید ناصر اسحاقی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر سه روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان اردبیل اظهار داشت: سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان و دیدار صمیمی با نام آوران هنر عصر امروز(چهارشنبه) به استان اردبیل سفر می‌کند.

وی افزود: حضور در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان برای ترسیم چشم اندازهای نهاد شورای فرهنگ عمومی، بازدید پروژه‌ها و طرح‌های فرهنگی و هنری،  حضور در نشست کارگروه فرهنگی روستا و عشایر و قشلاقات مغان از دیگر برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول ۳روز حضور در استان اردبیل خواهد بود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: در طول این سفر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای اداری استان حضور خواهد داشت.

اسحاقی تصریح کرد: دیدار با هنرمندان پیشکسوت، نشست با اصحاب فرهنگ و هنر اردبیل و شرکت در جلسات فرهنگی و هنری از جمله برنامه‌های این سفر سه روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان اردبیل است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.