تازه ها

پربیننده ترین

1398-07-04 07:11
کد مطلب: 82713
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبر داد:
اعزام ۱۲ هزار زائر اربعین اتباع جمهوری آذربایجان از گمرک بیله سوار به کربلا
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود بیش از ۱۲ هزار زائر اربعین اتباع جمهوری آذربایجان از طریق گمرک بیله سوار برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق انتقال داده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،علی رحمتی  مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در جمع خبرنگاران  گفت: پیش بینی می شود بیش از 12 هزار زائر اربعین اتباع جمهوری آذربایجان از طریق گمرک بیله سوار برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق انتقال داده شود.

وی افزود: برای این منظور و تردد اتباع جمهوری آذربایجان به کشور عراق 120 دستگاه اتوبوس پیش بینی شده است.

این مقام مسئول اذعان داشت: برنامه ریزی های لازم برای تامین وسایل حمل و نقل زائران حاضر در راهپیمایی اربعین حسینی انجام شده و هماهنگی های لازم توسط ستاد اربعین حسینی صورت می گیرد. 

رحمتی افزود: سال گذشته بیش از 3500 اتباع آذری در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی حضور داشتند که با 75 دستگاه اتوبوس خدمات جابجایی آنها تامین شد. 

مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: موکب و ایستگاه صلواتی برای زائران اتباع جمهوری آذربایجان در گمرک بیله سوار تا اربعین حسینی دایر خواهد بود. 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم استان اردبیل میزبان شایسته ای برای اتباع جمهوری آذربایجان برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی باشد.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.